Arama sonuçları: *

1. T

AKIM KORUMALI PRİZ ÖNERİSİ

tamam teşekkürler 1727194862 1000 tl altı varsa 3-5 dk çalıştırcak bi ups önerirmisin
  2. T

hdd den dolayı takılma sorunu

hdd de sıkıntı olabilir bende de ets vardı onda sıkıntı yoktu çünkü
  3. T

ikiside oyun ama ats sürekli yolda giderken etrafı yenildiği için olabilir
  4. T

Çözüldü✓ bilgisayar programcılığı için laptop

monster en son alıcağım marka gibi bişi şuan msı hp asus felan varken almam
  5. T

ev 10 yıllık topraklama felan var her oda için ayrı sigorta felan var ama güvenemiyom bazen sürekli elektrik git gel yapıyor psu msı mag a650bn onada güveniyom ama tedbir almak istedim tekli akım koruma alsam ucuna 2 tane 4 lü uzatma taksam aynı işi yaparmı
  6. T

aşırı pahalı 1600tl
  7. T

tamam teşekkürler
  8. T

hdd ya hızı yavaş yada bi sıkıntı bar ama genel olarak hdd de zorlayınca takılıyor
  9. T

8 li lazım s-link ve Philips var Philips daha pahalı s link iyi midir?
  10. T

tamam teşekkürler 1727189723 45 e çıakrsam 32gb varmıdır
  11. T

bilgisayarda 2 4lü prizi birleştirip kullanıyodum sıkıntı çıkcak die geriliyodum en az 8 li akım korumalı priz önerisi olan varmı 650w güç kaynağı 2 tane monitör 1 modem 1 telefon şaej ediyom bide şerit led adaptörü bağlı bazen havya veya 2. bi telefonu şarja taktığım oluyo bunalrın hepsini aynı...
  12. T

32 gb ram daha iyi olmazmı
  13. T

akım korumalı priz önerisi ACİL

bilgisayarda 2 4lü prizi birleştirip kullanıyodum sıkıntı çıkcak die geriliyodum en az 8 li akım korumalı priz önerisi olan varmı 650w güç kaynağı 2 tane monitör 1 modem 1 telefon şaej ediyom bide şerit led adaptörü bağlı bazen havya veya 2. bi telefonu şarja taktığım oluyo bunalrın hepsini aynı...
  14. T

hem okul hemde oyun için kullanılacak msi asus hp gigabyte vb kaliteli markalardan laptop önerisi varmı bütçe 40k en fazla
  15. T

amazon kargo sorunu acil!

amazondan 9 eylülde aldığım ürün 21 eylül cumartesi teslim edilcek diyordu sabahtan beri 22:00dan önce teslim edilcek denen kargo bugün Şimdi 08 Ekim tarihine kadar bekleniyor Yaşadığınız gecikme için özür dileriz. Paketinizi 08 Ekim tarihine kadar almazsanız sonraki gün geri ödeme için...
  16. T

amazon yurt dışı teslimat süresi

Şimdi 08 Ekim tarihine kadar bekleniyor birden bu yazı geldi bu ne demek
  17. T

tamam saat kaça kadar gelmiş olur
  18. T

tekrardan rahatsız ediyorum ama en üstte kargo bugün 22:00 a kadar teslim edilecek yazıyo altta kargoya verildi yazıyor ama ne bi takip numarası nede alttaki çubukta dağıtıma gelmedi gelirmi bugün
  19. T

tamam teşekkürler
  20. T

kargo numarası var ama kolay gelsine girince bi işe yaramıyor 1726759510 takip kimliği imiş
Top Bottom