Arama sonuçları: *

1. Kaan52

SİSTEM ÖNERİSİ LAZIM

Çoğunlukla oyun oynamak için bir sistem arıyorum 2k veya 4k çözürlükte oynayabileceğim bir sistem önerebilirsiniz. Darboğaz ve ısınma sıkıntısı olmazsa daha iyi olur.
  2. Kaan52

Yardım ARMA REFORGER VS SQUAD

Hocam reforger çıkalı daha 1 yıl oldu ve resmi kanallarında videoları var yeni nasıl desteği bitti ya Arma 3 de baya yıllanmıştır diye korkuyorum aldığımda çok eski gelirse diye
  3. Kaan52

Yardım ARMA REFORGER VS SQUAD

Arma Reforger ve Squad oyunlarının videolarını izledim hemen hemen aynı yapıdalar ve bu iki oyundan birine başlamak istiyorum bu konuda oynayan ve deneyimlemiş var ise yardım istiyorum. Hangi oyun nasıldır,kim daha iyi oynar,mekanik farkları, kolaylık gibi konularda kıyaslama yapıp öneri...
  4. Kaan52

Çözüldü✓ KONSOL/PC İÇİN 2K MONİTÖR ÖNERİSİ

Tamamdır hocam pişman olmam umarım gerçekten çok iyiye benziyor.
  5. Kaan52

Monitör güzele benziyor hocam ama bilmediğimden sorum olacak bu 4k monitörde konsol tarafında 4k 120hz oyunculuk biraz yalan olduğu için 2k 120hz de oynarım diye düşünüyorum aynı şekilde PC de de büyük ihtimalle 2k üzerinde oynarım .Peki 4k monitörde 2k oynayınca herhangi bir görüntü sıkıntısı...
  6. Kaan52

2K OYUNCULUK İÇİN SİSTEM ÖNERİSİ

Merhabalar,hedefim 2K da çoğu oyunu yüksek/ultra grafikler arasında oynamak. Bu doğrultuda sistem önerilerinizi bekliyorum. Ekran kartı Nvidia veya AMD olabilir marka sıkıntım yok sadece kart fazla ısınmasın, donanım sıkıntıları olmasın . Rahat rahat darboğaz olmayacak bir sistem arıyorum. FPS...
  7. Kaan52

Merhabalar, kendime 10-20k bütçe dahilinde bir monitör bakıyorum ve bu konuda önerilerinizi yazmanızı istiyorum. Baktığım monitörde minimum 2K ekran çözünürlüğü olmasını bekliyorum çünkü hem konsol üzerinden hemde PC üzerinden 2K oyun oynama hedefim var. Hikaye oyunlarında grafik takıntım var...
  8. Kaan52

Ethernet kablosu öneriniz var mı?

Öncelikle merhaba. Sorum şu; Ben hem konsol hem PC tarafında rekabetçi oyunlar oynuyorum ve Türk Telekom fiber altyapısında 100 MB internet paketini kullanıyorum ve yakın zamanda Ethernet kablosu almayı düşünüyorum. İki cihaz için de biraz araştırdığımda kablolar CAT5, CAT6, CAT6a, CAT7 ve CAT8...
Top Bottom