Arama sonuçları: *

• Users: zipottik
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

Yazın sanayide ne yapmalıyım

Arkadaşlar sanayide bir yerde işe girmek istiyorum 20 yaşındayım sizce sanayide hangi mesleği yapmalıyım ve neden? Siz bir meslekle uğraşıyorsanız önerir misiniz? Neden? 1714034892 Bu arada belki yazın beğenirsem işe devam edebilirim zaten bu sene sınava giricem ve çokta umutlu değilim
  2. Z

Eski bir oyunu arıyorum yardım

Arkadaşlar eskiden oynuyordum hayatta kalma oyunuydu zombi vs vardı aslında çok basit bir oyunda bakıldığı zaman ama baya bir item yapma imkanı sunuyordu oyun 2d üstten bakış bir oyundu bir haritada 2 3 tane boss vardı evlerin içinde durmadan loot yapıp gelişmeye çalışıyorduk hatırlayan varsa...
  3. Z

PUBG battlegrounds yeni mekanik

PUBG battlegrounds da en son güncellemede yeni bir mekanik geldi iki arkadaş normalde çıkılamayan yerlere birbirlerine destek vererek çıkarabiliyor ama birtürlü oyun içinde yapamadım bilen birisi var mı
  4. Z

Twitch zam öncesi abonelik kodu depolama

Arkadaşlar twitch de aboneliklere zam gelmeden abonelik kodları depolasam zam geldiğinde aboneliğim bittikçe kullansam olur mu
  5. Z

Twich abonelik kodları

Twitch den birkaç tane kod alsam ileride kullansam olur mu ucuzken kod alırım ileride kullanırım
  6. Z

50günde ayt baştan sona biter mi

50 günde ayt baştan sona biter mi veya ne kadarda biter? (Ayt sayısal)
  7. Z

Arkadaşlar bidesenal.com dan alışveriş yapan oldu mu

Bidesenal.com dan bir ürün alıcam sitede uygun acaba daha önceden alışveriş yapmış biri var mı güvenilir midir. Güvenilir olup olmadığını nasıl anlarız
  8. Z

İbb mezun kart nedir?

Okulum geçen sene bitti bu sene mezuna bıraktım doğal olarak bu yıl başı öğrenci akbilim normal tam akbil oldu mezun kart denen bir şey varmış nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı
  9. Z

Erp ayarı yardım lazım

Erp ayarında Enable S5 ile Enable S4+S5 Arasındaki fark ne ben S5 olanı yapınca usb çıkışlarında hala elektrik oluyo ama S4+S5 ayarını yapınca istediğim elektrik çıkışını kapatıyo S4+S5 yapsam sıkıntı çıkar mı
  10. Z

Tarihi geçmiş diş macunu kullanılır mı ?

Son kullanma tarihi 2021 olan diş macunum var hiç açılmamış kullansam sorun olur mu ne gibi sorun olur
  11. Z

Valorant win11 sorunu devam ediyo mu ?

Win10 kullandığımda valo oynuyodum daha sonra win11 yaptım valo açılmamıştı sonradan araştırdığımda win11 de valonun bir sorun yaptığını ve o yüzden açılmadığını sadece win10 da sorunsuz açıldığını okumuştum bu sorun düzeltildi mi
  12. Z

Epic games epic ödülleri %10 nedir

Arkadaşlar 250tl ye rdr2 aldım fakat bu epic ödülleri %10 gelmedi Aslında epic ödülleri olayında tam bilmiyorum tam olarak nedir bu %10 iade gelmesi gerekiyormuydu
  13. Z

Kablolu 300 TL kulaklık

300tl kablolu kulaklık önerisi telefon için
  14. Z

İos cihazı olan (zengin) biri bakabilir mi

https://www.techdergi.net/tarti/ Beyler şu siteyi bi denermisiniz sadece ios larda çalışılıyor diyo telefon hassas teraziye dönüşüyor diyolar. Veya buna inanan hulkada inanır denilebilir
  15. Z

Anlık steam'in söylemek istedikleri

Anlık steam açıklama
  16. Z

Steam için son o7 leri alalım :,(

Steam için son o7 leri alalım son dakikaları sayıyoruz
  17. Z

Arkadaşlar vergisiz telefon alıcam hangi sitelerden almama lazım

Arkadaşlar vergisiz telefon alıcam hangi sitelerden almam lazım fark ediyo mu
  18. Z

Comnet kullanan var mı nasıl

Arkadaşlar aranızda comnet kullanan var mı nasıl sizce eksileri Artıları ne
  19. Z

Ets 2 de "Kayıt başarısız oldu.profil oluşturulamadı" hatası

Arkadaşlar ets yeni yükledim girdiğimde direk profil oluşturma ekranım geldi tüm bilgileri eksiksiz girmeme rağmen hata alıyorum profil oluşturmuyor
  20. Z

Virüslü bilgisayardan virüslü flashı temizleyebilirmiyiz, nasıl?

Soru başlıktaki gibi arkadaşlar teşekkürler
Top Bottom