Arama sonuçları: *

1. E

REZİLLİK son internet alışverişim

Keşke şubeye gidip oradan fatura isteseydin fatura senin adına kayıtlıysa hemen yazdırırlardı ya da mağaza teslim seçeneğini seçseydin. Sen de böyle bir sorun yaşamazdın. Benim merak ettiğim şu, tüm ürünler aynı kargodan mı geldi yoksa anakart ayrı kargoyla mı geldi. Ayrı kargoysa eğer...
  2. E

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

600 TL indirim yaptı Yapıştırdık bakalım sabah ne olacak😃😃
  3. E

❌İndirim Bitti! Hepsiburada Kellogs Cocopops mısır gevreği 29 TL

Cocopops 459 gram sepette %45 indirimle 450gr 29 tl https://www.hepsiburada.com/kelloggs-coco-pops-misir-gevrei-450-g-p-HBCV000020VUJE?url_src=and-product-detail Bu da iyi fiyat 700 gr https://www.hepsiburada.com/kelloggs-coco-pops-misir-gevrei-700-g-p-ZYULKER0270504?url_src=and-product-detail...
  4. E

🔥İndirim (S BEDEN)Tutku Ribana V yaka Erkek fanila 39 TL

Ben de 4 tane aldım ama satıcı iptal etti 😃
  5. E

Homend Profashion 3082H Stand Mikser 1899 TL

Eşim çok beğendi. Watt biraz daha yüksek olsa daha iyi dedi ama fiyattan dolayı al dedi. Şu an memnunuz
  6. E

🔥İndirim Komili Köpük Sabun 39,99 TL! (Ücretsiz teslimat)

e-bebekte de aynı fiyat beklemeye değmez. İhtiyacı olan gidip mağazadan daha hızlı alabilir bence.
  7. E

Homend Profashion 3082H Stand Mikser 1899 TL

Hepsiburada da ürün bitmiş sepete eklenmiyor. Karacanın sitesinde de gül kurusu 1899 TL ben oradan aldım. Eyvallah ben de yapıştırdım Bi tane
  8. E

🔥İndirim SAMSUNG 55S95B 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD OLED TV 34.000tl

İşin içinde olan biri olarak yazıyorum. Samsung oled panellerini LG firmasından satın alıyor ancak LG Samsung firmasına 2020 yılına ait panelleri satıyor. Oled tv alacaksanız kesinlikle LG alın derim. İlla Samsung istiyorum diyorsanız da oled değil neoqled Samsung alın.
  9. E

Arkadaşlar tv önerir misiniz ?

P serisi tcl markasının en alt segment ürünüdür. C serisini öneririm qled ekran.
Top Bottom