Arama sonuçları: *

1. O

11. sınıfa yeni geçmiş Sayısal öğrencisi açığa geçmelimi?

çalışabiliyorum fakat bazı sınavlarda yerlerde süründüğüm oldu "matematik fizik ve tarih" hariç
  2. O

11. sınıfa yeni geçmiş Sayısal öğrencisi açığa geçmelimi?

Arkadaşlar iyi forumlar ben 11. sınıfa yeni geçtim. Sayısal öğrencisi olarak çalışmaya şimdiden başlamak istiyorum. Açık öğretime geçip geçmemek ile arasında kaldım dershaneye büyük ihtimal mart veya nisan ayında gidicem. Önerileriniz nelerdir?
  3. O

steam satın alınan hesaptan rdr2 oynamaya calısırken mouse imleci hareket etti

yok kendi steam hesabim var rdr2 veya social club le alakası yok ben acaba her hesaptan erişebilirlermi ki diye sordum teşekkür ederim yardımınız için.
  4. O

main hesaptan girsem aynısı olmaz değil mi?
  5. O

teşekkür ederim yardımın için
  6. O

şimdi main hesap ta girsem remote play sistemi gene bana bağlanabilirlermi ?
  7. O

arkadaşlar merhaba ben bir siteden rdr2 satın aldım fakat 20 TL di ortak kullanılan bir hesaptı bende bildiğim halde almıştım fakat başıma gelen böyle bir olay oldu social club a giriyordum bir anda imleç kendi kendine oynamaya başladı ve bende anlık pc yi kapattım şu anda kaspersky tam tarama...
  8. O

Bilgisayar warzone 2.0 oynarken çatışma anında PC donup kapanması

sorun ekran kartında az da olsa oynamadan dolayı kablolarında olay görüntüleyicisine şimdi baktım disklerde sorun yok 33 derecede çalışıyorlar çözdüm sorunu
  9. O

Bilgisayar warzone 2.0 oynarken çatışma anında PC donup kapanması

Arkadaşlar merhaba bilgisayarda warzone 2.0 oynuyordum ayarlar en düşükte 90 85 arası FPS alıyorum fakat çatışma anında gelince altta azcik yeşil çizgiler olduğunu fark ettim ve sistem durdu yeniden çalışma gibi bir ses geldi ekrana hic bişey gelmeyip siyah ekran geldi sorun nedir sistem; İ3...
  10. O

Witcher 3 6 levelim öneri verirmisiniz

Teşekkür ederim tavsiye için
  11. O

tamam sağol
  12. O

Haklısınız fakat bi süre sonra karakter yetersiz kalıyor yan görevler de karışık
  13. O

Şu anda witcher 3 keira metz ada görevi aşamasındayım nasıl karakteri yükseltebilirim?
  14. O

i3 10100f Rx 5500 xt 4gb 8x8 d30 ram mdl 512 gb ssd sistem kaç TL eder?

Arkadaşlar sistem şu İ3 10100f Rx 5500 xt 4gb Sapphire ekran kartı h410 m a pro msi anakarat 8x2 Adata d30 birisi 3000mhz birisi 3200 mhz birisi yeni alındı. mdl 512gb m.2 ssd yeni alındı xigmatek x power 500 +80 psu kasa eski bir kasa idarelik kullanıyordum
  15. O

Battlefield 2042 i3 10100f RX 5500 xt 4gb 8gb ram sistemde 30 fps veriyor

otomatik ti ayarlar 1688911544 bu video da 16 gb ram ile test etmiş 8 gb ram yetersiz kaldığı için mi düşük fps alıyorum?
  16. O

bir 8 gb ram daha eklersem geçermi fps sorunu?
  17. O

arkadaşlar konu başlıktaki gibi nasıl çözerim?
  18. O

İ3 10100f Rx 5500 xt 4gb Sistem fps sorunu

Selamlar ,bazı Yüksek grafikli oyunları oynayınca çok düşük değerler alıyorum örn: RDR2 30-35 FPS Orta-Yüksek arası , assassin's creed odyssey 25-30 Fps Orta-Yüksek arası , COD warzone 2.0 fps drop yiyorum , Battlefield V fps drop yiyorum böyle oyunlarda sistem gereksinimleri karşılıyor fakat...
Top Bottom