Arama sonuçları: *

• Users: Emo7T
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Gaming Laptop Termal macun önerisi

Selam Gaming laptop kullanıyorum 3 yıldır termal macunu değiştirmedim, değiştirmek için termal macun önerileinizi bekliyorum. Oyun laptopları çok ısındığından dolayı serin tutacak macun lazım. Fiyat sınırı yok 1 gr olsa yeterlidir.
  2. E

Armoury Crate "servis hatası"

Merhaba Armoury Crate'in son sürümü olan 5.0.10.0 sürümünü indirdim ve "servis hatası" sorunu alıyorum. Hizmetlere girdiğim zaman Armoury Crate services durduruldu olarak gözüküyor başlatmaya çalıştığım zaman ise başlatılamadı hata 1067 yazıyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.
  3. E

Windows 10 Update (0x800F0831) Hatası

Windows 10 kullanıyorum 15 - 20 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu şimdi ise "güncellemeler yüklenmiyor hatayla karşılaşıldı daha sonra denemeye devam edeceğiz hata kodu (0x800F0831)" diye sorunlar ortaya çıktı yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
  4. E

Laptop Oyunlarda Ekran Yırtılması Sorunu

Merhaba dizüstü bilgisayarım var. Oyunlarda ekran yırtılması oluyor ekranım 60Hz Bios'u güncelledim fakat sorun devam ediyor. Amd FreeSync açtım fakat sorun aynı ekran yırtılması oluyor sadece oyunlarda nasıl düzeltebilirim ?
Top Bottom