Arama sonuçları: *

1. S

Avax coinin geleceği hakkında yorum

Ben avax coin alacağım ama şuan almam mantıklı mı? 150 dolardan 10 dolarlara düşmüş.
  2. S

Uygun fiyata Minecraft nereden alınır?

O zaman alman lazım 1697995820 Ben senin yerinde olsam 650 LoL paketi alırım çünkü bedrockta geçerli 1600 coin ve güzel olduğunu düşündüğüm kostüm paketleri var ve ek olarak verilenler 140 liradan bayağı yükseke denk geliyor ama paran yoksa 510 luğu alabilirsin.
  3. S

Uygun fiyata Minecraft nereden alınır?

Microsoft Store'dan daha ucuza alabilirsin diye biliyorum bakarsın bi
  4. S

7.4 volt 2s pili 3.7 volt ile şarj edebilirmiyim?

Şimdi beyler bayanlar ben 7.4 volt 2200mah li-ion pilimi 3.7 volt 1 Amper bir şarj cihazı ile şarj edebilirmiyim? 1697996219 Kimse yok mu bilen
  5. S

1300mah şarjlı pil ile 2200 nah şarjlı pili seri bağlama

Bu konuda bilgisi olan yok mu
  6. S

1300mah şarjlı pil ile 2200 nah şarjlı pili seri bağlama

Arkadaşlar ben bir tane uzaktan kumandalı araba aldım ama pilli bende buna şarj edilebilir kalem pil takmak istiyorum şuan elimde 2 adet GP ReCyko 1300 mah pil mevcut ve 2 tanede 2200 mah pil mevcut bunları seri bağlamam durumunda bu piller aynı anda mı bitecektir yoksa ilk 1300 lük bitecek ve...
  7. S

Minecraft Java ile bedrock sunucusuna nasıl girerim

Minecraft javadan bedrock sunucusuna nasıl girebilirim?
  8. S

Modlu geyser sunucusu açma

Hepinize teşekkür ediyorum denerim
  9. S

Modlu geyser sunucusu açma

Arkadaşlar ben şimdi hem bedrock hemde java ile girilebilen bı modlu sunucu kurmak istiyorum araba modu felan yükleyeceğiz ama bazı arkadaşlarım telefondan oynuyor yardımcı olursanız sevinirim?
  10. S

Minecraft Java en yüksek FPS alma

Bana en ama en yüksek FPS lazım
  11. S

Minecraft Java en yüksek FPS alma

Minecraft Javada alabileceğim en ama en yüksek FPS için bir mod eklenti herhangi bir şey varsa yardımcı olurmusunuz?
  12. S

kasamı satayım mı?..

Bence 9k eder
  13. S

Bios şifresi yazacağım ama enter tuşu çalışmıyor.

Benim bilgisayar açılırken bios şifresi istiyor daha güvenli olsun diye yapmıştım ama enter çalışmıyor ve klavyede atama işlemi yapabileceğim bir uygulama veya sürücüye sahip değil
  14. S

Bios şifresi yazacağım ama enter tuşu çalışmıyor.

Casper laptopumda bios şifresi var ve girerken enter tuşum çalışmadı açıp kapattın ama çalışmıyor eğer biosta enter tuşu işlevi gören bir tuş varsa yardım edin lütfen.
Top Bottom