Arama sonuçları: *

1. T

Ankara 80k ücrete yazılım kursuna gidilir mi?

Bilge adam değil, vektörelspark (vektörel bilişim)
  2. T

Ankara 80k ücrete yazılım kursuna gidilir mi?

Bilgisayar mühendisliği 1. Sınıfım. Ankara Kızılay da yüz yüze 80k ya 500 saatlik, 8ay süren, staj veya iş istihdamı sağlayan , kurs içeriği sıfırdan uzmanlığa python. Sizce mantıklı mı? Grup çalışmaları, projeleri olacakmış, 4 adet proje yapılacakmış.
  3. T

70k paraya özel üniversitede memur olmaya zorlanmak

Merhaba, tüm geçlerde olur gelecek kaygısı ben de bunlara benzer bir konuya değinmek istiyorum. Özel üniversite de ebeveyn tarafından beyaz yakalı memur olmaya zorlanarak 70k ya okumak. Ünilerin çoğu zaman kaybı zaten hele bir de para ile orla gidiyorsan daha bir zor oluyor o çocuk için. Sabah 9...
  4. T

İpad pro 11 m2 sipariş ettim iptal edeyim mi? Açıklamayı okuyun

doğru herşeyime yeter, sence iptal edeyim mi birde aradaki fiyat farkına yazdığım özellikler değer mi (bana değer gibi geliyor )
  5. T

İpad pro 11 m2 sipariş ettim iptal edeyim mi? Açıklamayı okuyun

İpad pro 11 m2 sipariş ettim kalemiyle birlikte 28 878. Sizce ipad 9. nesil yetermiydi o da kalemiyle birlkte 13 878 ediyor. Çoğunlukla ders notu alacam, deers kitaplarının pdf leri üzerinde yazı yazıp not tutacam. Tabi arada yourube, film, çok nadir de olsa oyun belki oda. bu aradaki farkları...
  6. T

Not tutmak, PDF üzerine not almak için 20 bin TL tablet önerisi

Özellikle PDF üzerine not almak için ve normal not almak için kullanacağım. Arada çok nadir oyun oynarım belki hiç oynamam. 20k'ya kadar bütçe var. Aklıma iPad Air 5 geldi kalemini de ayrı alırım. Ama bunun da sıkıntıları 64 GB hafıza ve 60 Hz ekran depolama artmıyor. Gerçi not tutacağımdan çok...
  7. T

Apple kendi sitesinden iPad Air sipariş verilir mi?

Aha bu haliyle sipariş etmek istiyorum sıkıntı yaşamam değil mi? Kalemi vs. sıkıntısın gelir. Öğrenci kampanyası diye kalem hediye oluyor.
  8. T

Ankara Apple Store öğrenci kampanyası(2.nesil kalem) ile iPad Air 5 alınır mı?

Eğer lazer baskı vs. yaptırırsam daha geç mi gelir çünkü bana hemen şuan lazım. Yapmasamda olur yani
  9. T

Aha bu haliyle sipariş etmek istiyorum sıkıntı yaşamam değil mi? Kalemi vs. sıkıntısın gelir. Öğrenci kampanyası diye kalem hediye oluyor.
  10. T

Ankara da Apple Store var mı? Fizksel olarak gidip iPad Air 5 almak istiyorum ve eğer gidersem internet sitelerindeki öğrenci kampanyası gibi 2. nesil kalemi hediye verirler mi?
  11. T

İnternetten baktımda, Apple Store'dan sipariş edince ürün yurt dışından mı geliyor yoksa Türkiye'den bir yerden mi diye merak attim. Eğer yurt dışıdan geliyorsa gümrük sıkıntısı oluyor gibi bir yazı gördüm de.
  12. T

iPad Air 5 alacağım. Apple kendi sitesinde öğrenci indirimi ile birlikte 2. nesil kalemi bedava veriyor. Oradan sipariş etsem sorun olur mu? Yoksa Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerden sipariş edince kalemi geliyor mu?
  13. T

Üniversite de PDF üzerine not tutmak için tablet alınır mı?

oluyor , oyun oynayacaksan ekran kartı iyi olan model bak ya da grafik tasarım gibi ekran kartını zorlayan işler yapacaksan. Onun haricinde laptopu taşıman gerekebilir lazım oldukça. Hafifliği, pratik olması özellikle işlemcisi iyi olsun bence.
  14. T

inglizce olunca daha da sıkıntı oluyor anlamını bilmediğim kelimelerin anlamını ayzmam gerekiyor 1696599230 heralde alacam ya sağol yorum için 1696599375 baktım da sadece yarım dönemmiş 2. dönem yokmuş. Molecüler Biology and Biochemistry sanki tıp okuyoz arkadaş bu ne
  15. T

doğru diyon kanka. Mühendislik 1.sınıfta var sadece diğer sınıflarda yok
  16. T

Ayn biliyorum pratik yapılan derslerde , labaratuvar özellikle çok işe yarmayacak. Ama şuan daha sene başındayım ve en az 700 sayfa biyoloji, ayrıca programlama dilleriyle alakalı teorik bilgilerin olduğu kitaplarada bütün üni boyunca bakmam gerekecek. Matematik de ayni biyoloji gibi 1 sene...
  17. T

Bölüm bilgisayar müh. İng. Ve 1.sınıftayım. Biyoloji, matematik, fizik gibi bölüm dersi haricinde dersler var. Hocaların takip ettiği ya da almamızı istediği kitaplar hem pahalı hem taşıması sıkıntı olacak. Bir de örneğin 1500 sayfalık kitabın hepsini değil de 300 ya da 700 sayfalık kısmını...
  18. T

i5 4590, r7 240 2GB sisteme macOS kurulur mu?

işlemci : i5 4590 ekran kartı : r7 240 ram 16GB 1600mhz ssd var macOS kurmak istiyorum artık hangi sürümü uyarsa ve ekran kartını tanıttırabilir miyim?( bildiğim kadarıyla fake ID ile oluyormuş...)
  19. T

Ankara'da Özel üniversite den Kütahya DPÜ. Ne geçilir mi?

Yani özelde oluyorum ama parası çok fazla kütahya devlete geçsem miki diyorum, ama orasıda Türkçe eğitim veriyor. Okul bilindik değil söylemeye bile utandım 1688673867 Yani özelde oluyorum ama parası çok fazla kütahya devlete geçsem miki diyorum, ama orasıda Türkçe eğitim veriyor. Okul bilindik...
  20. T

Ankara'da Özel üniversite den Kütahya DPÜ. Ne geçilir mi?

Ankara'da 2019 da açılmış adı duyulmamış yıllık %50 indimi 75k olan özel üniversite. Den Bölüm: Bilgisayar mühendisliği (inglizce) önümüzdeki sene 1. sınıfa başlanıcaktır. Kütahya DPÜ. Ne bilgisayar müh. Türkçe bölüme geçilir mi? Tek sebebi para
Top Bottom