Arama sonuçları: *

1. O

GAMEBOOSTER 23.8" GB-2410FFW 1 ölü piksel garantiye girer mi?

Rahatsız etmez büyük ihtimal doğru diyorsunuz fakat ürünü beğenmedim aslında iade etmek istedim ghosting vb. kalitesiz bi ürün. Satıcı baya övdü gaza getirdi aldık. 14 günde geçmedi. Mağazadan aldığınız için iade kabul edilmiyor dediler. Bende ölü piksel testi yaptım 1 ölü piksel çıktı. Bu...
  2. O

GAMEBOOSTER 23.8" GB-2410FFW 1 ölü piksel garantiye girer mi?

Garantiyi alırken upgrade ettirdik üst seviye garanti ile aldık. 3 yıllığa uzattık ve hasar alsa bile bilgisayar tamir servisi veya %60 para iadesi kabulu olan seviyede bi garantiye yükseltip almıştık ürünü. 1 ölü pikseli kabul etmezler dedi vatan bilgisayar ama biz yinede götürücez servise...
  3. O

Klavyemde soluk renk garanti kapsamına girer mi ?

Dün inca markalı bir klavye aldım Vatan Bilgisayar mağazasından. Mağazada ürünlere bakarken ışıkları açık değildi mekanik klavyenin. Bende beğenip aldım. Eve geldiğimde bazı tuşların ışıklarının bazı kısımlarının yanmadığını fark ettim. Mesela "3" tuşunun olduğu keycapde # işareti bulunuyor...
  4. O

Monitör önerisi 3300-4500 arası

ASUS 24" VG248QG bu nasıl sizce ? 1688629559 veya bu LG 23,8" 24GN65R-B
  5. O

Monitör önerisi 3300-4500 arası

Arkadaşlar ben 4 ürün arasında kaldım. Bilgisi olan varsa yazabilir mi ? Ghosting sorunu hangisinde daha az veya yok. Asus TUF Gaming VG249Q1A 23,8 ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 ASUS VP249QGR 23.8 Viewsonic VX2418C 23.8 Bu ürünler arasında kaldım.
  6. O

Blackshark V2 X ses kartı önerisi

Blackshark V2X için bi ses kartı önerisi alabilir miyim ? Logitech G432 ile Blackshark V2 X arasında kalmıştım biri usb biri jack olduğundan kararsızlığım çok uzun sürdü. Sanırım Blackshark V2 X alıcam ama jack duyduğuma göre kötü diyorlar USB dönüştürüp kaliteyi arttırabileceğim ses kartı...
Top Bottom