Arama sonuçları: *

1. enesozddemir

Abdullah abi hediyeleri

Beyler şimdi Abdullah abi bunu cevaplamaz da o yüzden size soruyorum şimdi 20000 i ilk geçen alıyor ya bilgisayarı yada ne isterse Bu sitede binlerce kişi var hediyeleri kapsalar tekrar yeni hediyeler konmaya devam eder mi?
  2. enesozddemir

Rtx2080 vs gtx1080

Rtx 2080 ile GTX 1080 karşılaştırması yapacam bugün size arkadaşlarım bu yapmamın sebebi aralarında çok aham Şaham fark olamamasına rağmen rtx e zorlayanlar için Ara GENEL BAKIŞFİYATLARÖZELLİKLER Nvidia GeForce GTX 1080 Ti vs Nvidia GeForce RTX 2080 Founders Edition > Ekran kartı kıyaslama...
  3. enesozddemir

Windows 10 bilinmeyen özellikleri

1 – XBOX Bar ile kayıt imkanı! Normalde XBOX Bar, oyun sırasında Windows tuşu + G kombinasyonu ile açılabilen, oyun sırasında ekran görüntüsü, video kaydı almanızı kolaylaştıran bir görev çubuğudur. Bu görev çubuğu normalde sadece oyunlarda açılsa da eğer Windows tuşu + G kombinasyonu, oyun...
  4. enesozddemir

Türkiye koşulları ?

Bugün şunu fark ettim ben burda en kolay işlerden birine girip çalışsam 1000tl alsam aylık Acer gaming notebook u 10 ayda alabilirim Ama Almanya'da en kolay işe girip 1000 Euro alsam 1 ayda alabiliyorum üzücü bı durum ? Yani bizim değerimiz yok gibi hissediyorum ?
  5. enesozddemir

Evde sıkılanlar için ücretsiz oyun sıralaması

Evde sıkılınca oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar hazırladım size beyler Emeğe saygı bı likenizi alırım.) Dota 2 Killer Instinct Tera Path of Exile Pro Evolution Soccer 2016 myClub Robocraft League of Legends Hearthstone: Heroes of Warcraft Star Wars...
  6. enesozddemir

Redmi note 8 yorumlarım

Bu aralar en çok satanlar listesinin başlarında gelen bu telefonu kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim 4000mah bataryası 48mp kamera artı 4 kameralı oyunlarda hiç bir sıkıntısı yok kasma sıfır ve fiyatı çok uygun herkese öneririm Sorularınız olursa telefonla ilgili cevaplayabilirim?
  7. enesozddemir

DEV EKRAN ARAYANLARA

Öncelikle şunu söyleyelim; AOC AG352UCG6 büyük ekran severlere hitap ediyor. Üç bacaklı şık bir stantla gelen monitör, standıyla masa üzerinde çok büyük bir yeri işgal etmese de 35 inçlik panel masanın büyüklüğüne göre, masanızı boydan boya kaplayabilecek boyutlarda. Kavisli monitörün kavisi çok...
  8. enesozddemir

Ücretsiz oyunlar sıralaması.)

Evde sıkılınca oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar hazırladım size beyler Emeğe saygı bı likenizi alırım.) Dota 2 Killer Instinct Tera Path of Exile Pro Evolution Soccer 2016 myClub Robocraft League of Legends Hearthstone: Heroes of Warcraft Star Wars: The Old...
  9. enesozddemir

Telefonuna alabileceğiniz kulaklık sıralaması

Cep Telefonu Aksesuarları kategorimizde bulabileceğiniz en iyi kulaklık markaları genel olarak şu şekilde: Jabra Kulaklık. ... Beats Kulaklık. ... Samsung Kulaklık. ... QCY Kulaklık. ... Plantronics Kulaklık. ... AKG Kulaklık. ... Sennheiser Kulaklık. ... SteelSeries Kulaklık. Kaliteli...
  10. enesozddemir

Dizüstü Bilgisayar Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dizüstü Bilgisayar Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli? İŞLEMCİ VE BELLEK EKRAN KARTI DİSK / SSD EKRAN / ÇÖZÜNÜRLÜK KLAVYE PARMAK İZİ / GÜVENLİK PİL ÖMRÜ BOYUT / AĞIRLIK MOBİL ÖZGÜRLÜK / KALEM SES KALİTESİ Umarım çok iyi bilgisayar sahibi olursunuz ?
  11. enesozddemir

Virüsten korunma yolları

Bilgisayar falan alınır illaki ilerde öncelik sağlığınız beyler Sağlıklı kişilerin açık havaya çıktıkları zaman maske ile solunum yollarını kapatmaları gerekmektedir. Alerjik bile olsa öksürük, hapşırığı olan ve ateşli kişilerin toplu alanlara girecekleri zaman maske kullanmaları çok daha...
  12. enesozddemir

Bilgisayar alicaklar için para biriktirme yolları

Hedef Birikim Miktarı Koyun. ... Önce Kendinize Ödeyin. ... Sigarayı Bırakın. ... Tatilinizi Evde Yapın. ... Biriktirmek İçin Harcayın. ... Daha Az Kullanın. ... Tabi Türkiye koşullarında bu çok zor bilgisayar almak için illaki bı işe girmek lazım gibi ailenizden destek almayacaksanız?
  13. enesozddemir

Bilgisayar FPS arttırma.)

Abdullah abidende videosunu bekliyoruz ? 1-) Windows Aero Ayarı Bu ayar Windows’ta arka planda sürekli olarak görünen tüm görünümleri farklı modlarda çalıştırdığı için bilgisayarın enerjisini sömürmektedir. Siz bu ayarlar ile oyuna girdiğinizde arka planda çalışan sistem yorulduğu için...
  14. enesozddemir

Corsair Carbide SPEC-DELTA RGB İnceleme

SPEC-DELTA RGB'nin dış tasarımında dikkatinizi çekecek ilk şey şeffaf ön yüzeyini süsleyen, her biri altışar adet ayarlanabilen RGB LED ile aydınlatılmış üç adet 120mm fan. Oldukça sessiz çalışan bu fanların dördüncüsü de kasada egzoz fanı olarak görev almakta. Ayrıca eğer dilerseniz üst kısma...
  15. enesozddemir

Sharkoon TG4 RGB İnceleme

Sharkoon, bir süre önce TG5 model kasasının daha kompakt boyutlu olan modeli TG4'ü duyurmuştu ve bir süredir de bu kasa bizlerle. Özellikle kasaya çok fazla bütçe ayıramayan kullanıcılar için uygun bir model olduğunu söyleyebileceğimiz Sharkoon TG4, ATX boyutta bir kasa oluyor. Ancak pek çok...
  16. enesozddemir

İtopya güvenirlirmi

Son zamanlarda şikayetleri artmış kargolama iyice gecikmiş sizce ordan almak mantıklı mı
  17. enesozddemir

4000tl civarı monitörlü sistem

4000tl civarında 4.500 e de zorlayabilirsek sistem önerileriniz varmı monitörlü .)
  18. enesozddemir

Her türlü toplamada tamirde yardım

Beyler öncekile selamın aleyküm her türlü bütçede bilgisayar toplama yada tamir gibi sorularınızı alabilirim abim bilgisayarcı bende çalıştım yanında ve dükkan kapalı o yüzden sorularını cevaplayabilir destek olabiliriz
  19. enesozddemir

Önbellek yüklenemedi

Geçen oyun oynarken kastı bende vurdum laptopa bı anda ekran gitti açmaya çalışınca önbellek yüklenemedi gibi bişey diyo ne yapmam gerekiyor
  20. enesozddemir

Önbellek yüklenemedi hatası

Geçen oyun oynarken kastı bende vurdum laptopa bı anda ekran gitti açmaya çalışınca önbellek yüklenemedi gibi bişey diyo ne yapmam gerekiyor
Top Bottom