Arama sonuçları: *

1. Æ

THE Finals Fps Sorunu

11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30 GHz işlemcim kötü mü bilmiyorum çok ayrıntılı bilgiye sahip değilim bu konuda fakat internetten baktığımda yeterli olacağını görmüştüm.
  2. Æ

THE Finals Fps Sorunu

Selamlar arkadaşlar, Intel Core i7 11600H 16GB 1TB SSD RTX3060 Excalibur G900 marka bir laptopum var. The Finals oyununda minimum ayarlarda 60 fps almam normal mi ? Ya da ayarlamam gereken başka şeyler mi var yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Æ

Valorant absürt fps aralıkları ve drop sorunu

Selam arkadaşlar, https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g900-1160-bf60x-b-intel-core-i7-11600h-16gb-1tb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000B7WTK?magaza=Hepsiburada Laptopum linkte verdiğim laptoptur. Ayarlardan Kenar Yumuşatma : 2x/4x , Eşyönsüz Filtreleme ...
  4. Æ

CSGO oyuna geç girme

Unlost'un kısa süre önce paylaştığı bilgisayar hızlandırmayla alakalı bir videosu var. Ben kendimde denedim ve bayağı yararını gördüm.
  5. Æ

Uygulama, yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatası.

Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Bu sorunla bugün karşılaşmaya başladım. İnternette biraz araştırma yaptım ve Microsoft Visual C++ sürümlerinden herhangi birinin eksikliğinden kaynaklandığı söyleniyor fakat ben bütün sürümleri indirmeme rağmen sorunum hala çözülmedi. Yardımcı olan olamayan yine...
Top Bottom