Arama sonuçları: *

• Users: Fyrios
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

10k sadece kasa hazır sistem önerisi

Bi arkadaşım alacakta var mı tavsiyeniz bütçe azıcık esneyebilir
  2. F

Çözüldü✓ BİOS GÜNCELLEME PROBLEMİ

AOURUS ELİTE B550M ANAKARTIM VAR BİOS GÜNCELLEMEK İSTİYORUM BİOS SÜRÜMÜ FB YAZIYOR anakart sitesine girdiğimde fb diye bir sürüm yok ve son sürümü yüklemek istedim zaman bios image hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor bilen var mı?
  3. F

Çözüldü✓ Monitör kolu tavsiyesi

60cmlik bir masa derinliğim var bir monitör kolu almak istiyorum ama fps oyunlarında kafamı monitöre sokuyorum o yüzden gözüme kadar sokacak bir monitör kolu lazım bir kaç tane baktım masaya monteli olanlardan ama ancak masanın ortasına kadar uzatıyor monitörü var mı öyle bir tavsiyeniz masaya...
  4. F

Çözüldü✓ Valorantta mouse hz 4k mı oynamalıyım 1k mı

1k da daha çok verim alıyorum 4 k ya alışmam gerekiyor mu?
  5. F

Çözüldü✓ Bu mousepad doğru karar mı?

https://www.amazon.com.tr/dp/B000UVRU6G?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_N3WR50V7MMR341VS1WGM&th=1&psc=1 Sadece fps oyunları oynuyorum
  6. F

Çözüldü✓ Amazon Gift ile monitör kolu

Amazon Gift card bakiyem var ama Amazon’un sattığı ürünlerde harcayabiliyorum sadece. Amazon’un sattığını bildiğiniz monitör kolu var mı ben bulamadım da
  7. F

Çözüldü✓ Darmoshark m3s aldım doğru bir karar mı?

forumda bayağı bir araştırma yaptım ve en son bu karara vardım g.o mu h.o mu 1700517213 https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3s-wireless-mouse
  8. F

Çözüldü✓ Darmoshark m3s mi m3 4k mı

Sizce hangisini tercih etmeliyim ya da başka öneriniz var mı?
  9. F

Çözüldü✓ Mouse tavsiyesi sadece valorant oynuyorum

Şu an logitech g102 kullanıyorum ama oyun performansımı olumsuz etkilediğini düşündüğüm için değiştirmeye karar verdim bir fps oyuncusuyum hangi mouseleri tavsiye edersiniz. Kablolu kablosuz farketmez
  10. F

Çözüldü✓ Görseldeki ibre full olunca mı 1ms oluyor

Bu görselde işaretlediğim ibre az mı olmalı çok mu? 1697835765 ya da ayarları ne yapmalıyım bilen birisi var mıdır? 1697835775 fps oyuncusuyum valorant oynuyorum sadece
  11. F

Çözüldü✓ Odyssey G4 freesync premium açınca ekran parlaklığı düşmesi

Valorantta yüksek fps alıyorum ve sabitlesem de arada yırtılmalar oluyor o yüzden freesync açmak istiyorum ama açınca ekran parlaklığı aşırı derecede düşüyor bu normal midir?
  12. F

Çözüldü✓ Bilgisayar müh. İçin laptop

Yeni başlayan biri için nasıl bir laptop önerirsiniz? Ya da MacBook tercih edilebilir mi?
  13. F

Çözüldü✓ Dp çalışmıyor 1.4 paugge

forum tavsiyesi ile Odyssey g4 monitörüme 1.4 paugge Dp kablosu aldım ama çalışmıyor. Monitörün özelliklerinde 1.2 yazıyor ne yapmam gerekiyor iade mi edeyim?
  14. F

Çözüldü✓ Paugge 1.4 mü Odyssey g4 hdmi kablosu mu

Elimde bir adet paugge 1.4 Dp var ve monitörümün(odyssey g4)yanında gelen 240hz destekleyen hdmi kablosu var sizce monitörde hangisini kullanmalıyım çok fark eder mi?
  15. F

Çözüldü✓ Bios Version: FB ve bios güncellemesi

Görseldeki gibi bios version böyle yazıyor ama anakartın sitesine gittiğimde böyle bir versiyon yok ve son sürümü indirdiğimde ise invalid Bios image hatası alıyorum anlayan var mı ?
  16. F

Çözüldü✓ Dp kabloları arasındaki fark anlayamadım

Aynı marka ama ne farkı var uzunluk harici bilmiyorum bilen varsa aydınlatabilir mi? https://www.amazon.com.tr/Paugge-DisplayPort-Sertifikalı-Bandwith-Displayport/dp/B07FL88VQB/ref=mp_s_a_1_5?crid=HC1OYKB9YLW6&keywords=displayport+kablosu&qid=1689091637&sprefix=displ%2Caps%2C169&sr=8-5 1.si...
  17. F

Çözüldü✓ Display to display bu iyi mi

Samsung Odyssey g4 240hz monitörüm için dp kablosu bakıyordum da bunu buldum...
  18. F

Çözüldü✓ Dp to hdmi kullanmak

Kasamda 1 adet hdmi girişi var. Yeni monitörüm odyssey g4 ve hdmi ile 240hz veriyor orijinalliğini bozmak istemiyorum. Televizyonumu 2. Monitör olarak kullanıyorum ona da hdmi ile bağlamam gerekiyor. İki sorum var birincisi dp to hdmi sıkıntı olur mu 2. Side televizyon büyük biraz onu 2. Monitör...
  19. F

Çözüldü✓ SAMSUNG ODYSSEY HDMI SIKINTISI

hocalar televizyonu duvara monteli şekilde önünde ise bilgisayar olacak şekilde kullanıyorum ikiside bilgisayara bağlı şimdi monitörü değiştirdim odyssey g4 monitör aldım ama bu hdmı kablosuyla veriyor 240hzyi ben bunu dp ile değiştirsem hdmı televizyona taksam sıkıntı yaratır mı orjinal kablosu...
  20. F

Çözüldü✓ Dar boğaz yapar mı??

https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=50863 BU PC İÇİN SAMSUNG Odyssey G4 LS25BG400EUXUF 25" 1ms 240Hz FHD HDR10 IPS G-Sync Gaming Monitör Siyah Bu monitörü aldım hata mı ettim genel olarak fps oynuyorum ama diğer oyunları da oynuyorum.
Top Bottom