Arama sonuçları: *

• Users: SabroNN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SabroNN

Yardım Mikrofonlu Kulaklığın Mikrofonu Laptopda çalışmıyor.

Merhaba Acer AN517-42 laptop var elimde ve jak girişi olarak Headset girişi olan mirofonlu kulaklık logolu jak girişi var ve bende Razer Kraken Multiplatform var ve bu kulaklığı eski kasamda bulunan tek jak girişli yere taktığımda hem mic hemde kulaklık çalışıyordu fakat laptopda çalışmıyor...
  2. SabroNN

Yardım ACİL YARDIM İŞLEMCİ KULLANIMI ÇOK KÖTÜ

Beyler bluestacks indirdim orda hyperv diye bir şey vardı yükleyip pc restart attı anca öyle kullanabiliyordum onu ondan sonra sildim sevmedim ama nolduysa işlemci kullanımım çok düştü valorantta cs de işlemci %20 fln kullanıyor fps %80 düştü ne yapmam gerek birde windows features on/off diye...
  3. SabroNN

Öneri ACER AN517-42 RAM - SSD YÜKSELTME SEÇENEKLERİ

Arkadaşlar şöyle bir site buldum laptop modelini yazıyorsunuz adamlar uyumlu olan parçaları gösteriyor ister burdan alın ister ucuz bulursanız ordan alın ben 1024G KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD almayı düşünüyorum umarım pc ile uyumludur. Site https://bilendenal.com/bellek-arama.html
  4. SabroNN

Yardım ACER AN517-42 M2 SSD VE RAM YÜKSELTMESİ ÖNERİ

Sa beyler Donanim arsivinin inceledigi laptopu aldım ekran kartı isteyen oyunlarda güzel performans veriyor fakat işlemci isteyen oyunlarda performansı iyi değil ve çok sıcak cpu ve bende turbo boostu kapattım cpu 95 dereceden 75-85 derecelere 10-20 fps kaybı yaşayarak düşürdüm ama bu pc ye ek...
  5. SabroNN

Yardım DONANIM ARŞİVİ ACER NITRO 5 ISINMA?

Beyler sa, dun donanim arsivinin inceledegi acer nitro 5 gaming laptop aldim birkaç saatim vardı hemen cs 2 yükledim deneyim dedim tüm driverleri bios, chipset, ekran karti vb. hepsini guncelledim hiçbir ayara ellemedim hepsi varsayılan ayalrarda pc ayarları oyna girdim 1080p ultra da olsa low...
  6. SabroNN

Yardım LENOVO vs ASUS ROG HANGİSİNİ ALAYIM?

Arkadaşlar bu 2 laptop arasinda kaldım hangisi sizce daha iyi, performans olarak lenovo daha iyi evet ama soğutma kısmı hangisi daha iyi onu bilmiyorum ve lenovo 120hz erkan asus 144hz ek olarak malzeme kalitesi sanki asusun daha iyi kullanan var mı yardımlarınızı bekliyorum.İkiside aynı fiyat...
  7. SabroNN

Çözüldü✓ WIN 11 GUNCELLESTİRMELER BEKLENİYOR EKRANINDA KALDI

Merhaba pc yi win 11 yaparken bu erkanda kaldı ama bir hata daha cıktı Belirtilen modul bulunamadı diye bende tamam dedim %100 olmasina rağmen hala böyle 10-15 dk dır m2 ssd var
  8. SabroNN

Harley Davidson - Arles Siyah Deri Bot - Su geçirir mi?

Sa beyler, Harley Davidson - Arles Siyah Deri Bot aldım biraz önce. Su geçirir mi sıcak tutuyor mu altı kayıyor mu ? Kulananlar varsa yazarsa güzel olur. Kafamdaki soru şu yeşil kunduradan önceki harleyler ile şu anki TR de üretilen harleylerin bir olmadığını gördüm. Eskiler çok iyi diyor...
  9. SabroNN

Yardım V-SYNC vb. siz Ekran Yırtılmasını ve Kasmayı Çözme

Merhaba, AOC C24G1 144hz Monitörüm var ve sistemim gayet iyi valo da 300 fps fln alıyorum ama bir sorunum var nvdia ayarlarından full performans ayarları var ama oyun oynarken 144 fps ye sabitlersem ekran yırtılması oluyor (oyun içi ayarlardan) nvdia ayarlarından 144 e sabitlersem ekran akıcı...
  10. SabroNN

C DEN D YE TAŞIMA YARDIM

Arkadaşlar c deki onemli dosyalari d ye tasiyacagim sonra format atacagim c ye, şöyle yapsam olur mu c den d ye tasıdım d yi fiziksel olarak kasadan cikarttım sonra sadece c kaldı c ye de formatı attım d yi sonradan taksam oraya tasıdıgım belgelere ulasabilir miyim?
  11. SabroNN

Yardım Wraith Prizm Montaj Yardım

Arkadaşlar yeni işlemci fanı aldım , işlemci fanında termal macun var altında benim eski çıkardığım soğutucuda da vardı r5 300 ün stok fanı , işlemcı üstünde termal macun kaldı sizce onu silip mı takayım yoksa silmeden taksam bir şey olur mu? 1640794087 M
  12. SabroNN

Yardım OC SONRASI SICALIK FAZLA

Merhaba MSI AFTERBURNER üzerinden GPU ya oc yaptım MSI GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB değerler normaldi core clock +160 yaptım memory clock +200 fan %100 dü ve ekran kartı 61C calısıyordu. ama herşeyi ayarladım oyuna girdim gpu sıcaklığı normal CPU 85C kapattım oynu tüm ayarları...
  13. SabroNN

Glorious Heavy Xl Mousepad GLRG-HXL - HANGİ RAZER MOUSEPAD İLE EŞİT

Arkadaşlar Glorious Heavy Xl Mousepad GLRG-HXL listedeki hangi razer mousepad ile aynı sizce yani kayganlık ve malzeme vb olarak hangisiyle en yakın?
  14. SabroNN

3200 MHZ RAM 1600 MHZ GÖZÜKÜYOR

Biosda 3200 MHZ yazıyor bu ss lerde neden böyle yazıyor bilgisi olan var mı? doğru olan neresi ?
  15. SabroNN

Format atarken SSD ye yedekleme

Arkadaşlar format atacağım ama içindeki bilgiler kaybolsun istemiyorum C diskinde 1 tane SSD var ve 2. olarak D de ise 1 tane de SSD var önemli dosyaları programları fln D diskine atıp çıkardıktan sonra C diskine format atsam ve formatdan sonra D diskini tekrar bilgisayara taksam çalışır mı...
  16. SabroNN

GFUEL ENERJİ İÇECEĞİ

Arkadaşlar yurt dışından 35$ lık bi gfuel tub getirteceğim gümrükte takılır mı yada daha önce bu zamanlarda getirten var mı?
  17. SabroNN

GFUEL TAKVİYE GIDALARI

Elimde 3 adet 35$ lık gfuel kodu var ne yapacağımı bilmiyorum Türkiyeye girişi yasak heralde araştırmadım forum da satış yapmak yasak mı? Eğer ilgilenen olursa ve yasak değilse uyguna verebilirim.
  18. SabroNN

DA-5 İtopya'nın Karttan Parayı Çektikten Sonra Siparişi İptal Etmesi

DA-5 çıktığında sizeye zor da olsa girdik ve sistemi sepete ekleyip 3D Secure ile ödememizi yaptıktan sonra sipariş onayı maili geldi ve tamam dedik aldık sandık ama alamamışız itopyanın sistemine bizim ürünü satın aldığımız düşmemiş çok garip bir olay zaten site çökmüş arkadaş diğer adamlarınki...
  19. SabroNN

Miningcilere İnat Aldık Sistemi 😎

Miningcilere Kapak Aldık Sistemi 😎
  20. SabroNN

Led Bağlantısı için Molex Kablo Önerisi

Merhaba elimde rgb olmayan beyaz bir led var 2pinli (+,-) var bilgisayarımdaki psu ya bağlamak istiyorum kablo öneriniz varmı veya bu seçtiğim kablo olurmu...
Top Bottom