Arama sonuçları: *

1. A

1000-1500 arası mouse önerisi

aj199
  2. A

Yardım Glorious Core uygulaması ekrana sığmıyor lütfen bakın

Glorius Core uygulaması ekrana sığmıyor yarısı altta kalıyor ve kesinlikle yukarı gelmiyor o yüzden save yazısı gözükmüyor sanırım programın formatı 1920x1080 benim monitör 1366x768 bu sorunu çözmeme yardımcı olabilecek var mı?
  3. A

Yardım Glorius model ı yazılım değişiklik yapamıyorum

1 2 gün önce glorius model ı aldım yazılımını yüklediğimde ise tam ekran da açıldı tam ekran da çıkarsamda küçültemiyorum ve save tuşu gözükmediğinden hiçbir değişiklik yapamıyorum lütfen yardım edin
  4. A

Glorius model ı alınır mı?

çok teşekkürler alıyorum mouse yi
  5. A

teşekkürler bende almayı düşünüyodum bir sorıyım dedim çift tıklama gibi sorun varmı bide malzama kalitesi nasıldır acaba
  6. A

https://www.hepsiburada.com/glorious-model-i-kablolu-mat-siyah-rgb-oyuncu-mouse-69gr-pm-HBC0000270JEP hepsi buradada mouse bakarken gördüm işte bunu sordum tşk alıcam bu mouse yi
  7. A

1300 tl den indirime girmiş hepsi buradada 820 tl
  8. A

Glorius model ı alınır mı?sizce
  9. A

Pusat one shot pro mu alıyım glorious model I mı?

teşekkürler bunu alabilirim başka bir öneriniz varmı
  10. A

araştırmalarım sonucu bu iki mouse gözüme çarptı razer v2 x i almayı düşündüm ama sonra vazgeçtim bu iki moustan birini almayıdüşünüyom hangisini alıyım yada sizin güzel bir mouse öneriniz varmı bütçe 1000 TL 200 aşağı yukarı gidebilir önemli değil ama 1200 ü geçmesin çok fazla.
  11. A

araştırmalarım sonucu bu iki mouse gözüme çarptı razer v2 x i almayı düşündüm ama sonra vazgeçtim bu iki moustan birini almayıdüşünüyom hangisini alıyım yada sizin güzel bir mouse öneriniz varmı bütçe 1000 tl 200 aşağı yukarı gidebilir önemli değil ama 1200 ü geçmesin çok fazla
Top Bottom