Arama sonuçları: *

1. M

Protein Tozu önerisi

En kötü supplementler'in protein tozunu alman lazım. Diğerlerinde ne var ne yok, söyledikleri şeyler gerçek mi hiçbir fikrim olmadığı için almıyorum, tavsiye etmiyorum.
  2. M

Protein Tozu önerisi

Kalitesiz bir şey o.
  3. M

Protein Tozu önerisi

Bütçen düşük olduğuna göre büyük ihtimalle öğrencisin. Senin proteine para harcaman için çok fazla bütçen olması gerekiyor yani o işi unut. Protein tozundan başka çaren yok. Zararlı falan olduğunu düşünmüyorum ben şahsen. 2016 yılından beri sürekli kullanırım tabi arada ara verdiğim zamanlar da...
  4. M

Protein Tozu önerisi

O bütçeyle anca 500Gr alabilirsin.
  5. M

Hangi Sistem Daha İyi?

Biri 16K neredeyse diğeri de 13K. Arada 3K fiyat farkı var ve ekran kartı olarak aradaki farkı söylemiyorum bile. 1650 olan istemi ancak bu fiyata 5 yıl taksit yaparlarsa öyle alırım. 4060, 6650 XT, 6700XT'li sistemler var o fiyata.
  6. M

Hangi Sistem Daha İyi?

Bu iki ekran kartını karşılaştırmak başlı başına bir hata zaten.
  7. M

Alınır diyorsanız siparişi veriyorum: Gamepower Saber

İndirim devam ediyor mu bilmiyorum ama stoğu bitti klavyenin ve 2-3 gün boyunca durdu.
  8. M

Alınır diyorsanız siparişi veriyorum: Gamepower Saber

O kadar konu açıldı connectgame indirim yapmıştı. XTRFY K4 RGB klavye 999TL'ye düşmüştü. Ben aldım 2 tane geldi ikisi de ve şuan kullanıyorum gerçekten bedavaya almışım, taş gibi klavye.
  9. M

Steam squad 400 TL'ye alınır mı?

Evet o haberi ben de gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum. Optimizasyonu eskisine göre çok daha iyi ve üstüne FSR3 Frame Generation 3 geleceği için o sorun da ortadan kalkar.
  10. M

Steam squad 400 TL'ye alınır mı?

50 dolar fiyatı var normalde ve bölgesel fiyatlandırma olsa bile yine de bu fiyatın çok üstünde olacağını düşündüğüm oyunlardan biri. Bu türü seviyorsan en iyilerden biridir ayrıca FSR 3, FG3 gelecekti ne durumda şuan bilmiyorum. Oyuncu sayısı da iyi sayılır.
  11. M

2k 27 inch ve üstü F/P Monitör Önerisi

Bunda aşırı ghosting sorunu olabiliyormuş.
  12. M

ekran kaydını nvidia çalışanları da görüyor mudur

Görse ne olacak ki? Emin ol görmek isteseler görürler bir şekilde ama dediğim gibi görüp ne yapacaklar?
  13. M

CS2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Yıl olacak 2024 ve o kadar Türk oyuncusu olmasına rağmen hala TR'ye server kurmadılar en düşük 45-50 civarı pingle oynuyoruz ki o da zor. Millet 5-10 ping ile avantajlı durumda olsun. Birde bazen mermi öyle bir saçmalıyor ki 1 şarjör boşaltsam da isabet etmiyor. Hani diyorum sorun bende mi ama...
  14. M

20K Sistem Tavsiyesi

6700 XT varken 4060'lı sistem alması ne kadar mantıklı? Hem de üstüne kalitesiz bir kaç bileşen varken?
  15. M

Çözüldü✓ darmoshark m3 4k driver sorunu

Kablo ile bağladıktan sonra ortaya getireceksin. Sağ 2.4G oluyor Sol da Bluetooth.
  16. M

Çözüldü✓ darmoshark m3 4k driver sorunu

Kablo ile bağlamayı denedin mi?
  17. M

🔥İndirim ModArt-X8-11.999TL🔥🔥

NVIDIA aşkından ölüp bitmiyorsan alınmaz. Böyle biri varsa da acilen doktora görünmeli.
  18. M

Ekran kartı seçiminde yardım edebilir misiniz?

En ucuzları arasında 4K fiyat farkı var. 7900 XTX daha güçlü ama NVIDIA tabanlı oyunlarda tabi ki de RTX 4080 öne geçiyor ama çokta önde değil. 4K daha fazla verip daha az VRAM, FPS ve gelecek nesilde yine NVIDIA sağolsun yeni çıkardıkları teknoloji veya DLSS'i getirmeyecekler 4000 serisine...
  19. M

Sizce bu mouse alınır mı?

Çok ucuz. 3X mouse var elimde ama alasım geldi.
  20. M

🔥İndirim 🔥ALMAYANI DÖVÜYORLAR CONNECTGAME EFSANE İNDİRİMLER🔥

XTRFY K4 aldım 2 tane. Birini kullanırım diğeri yedek durur. 3 gün önce M3S almasam buradan bir şeyler illaki alırdım da çok geç artık.
Top Bottom