Arama sonuçları: *

• Users: Eren07
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Eren07

Üst düzey bilgisayar topladım ama fanlar aşırı ses yapıyor

Arkadaşlar 1 sene önce 4080 ekran kartı olan i7 12700k işlemcili bilgisayar topladım geçen hafta format attırdım ve en iyisinden termal macun alıp değiştirttim formattan sonra fanlar çok sesli çalışmaya başladı ve önceden oyundayken işlemci 55 dereceden yukarıyı görmezdi şimdi 65-70 derecelere...
  2. Eren07

Netflix Rick Ve Morty Sansür

Rick ve Morty izliyorum ama her küfürü sansürlüyor bu sansürü kaldırmanın yolu varmı altyazıda bi sansür uygulanmıyor ama dublaj veya orjinal ingilizce dilinde küfürlü olduğu için sansürlüyor ve keyif vermiyor.
  3. Eren07

Yardım İkiye bölünmüş diski nasıl birleştirebilirim ?

Arkadaşlar Samsung 980 pro 2tb ssd var pc yi kurarken bilgisayarcı diski ikiye bölüp Windowsu C ye kurmuştu ama bazı programlar C ye inmiş bellek dolmuş ve güncelleme yapmıyor Geforce Experience ye güncelleme geldi yer olmadığı için ekran kartını güncelleyemiyorum bu iki diski nasıl...
  4. Eren07

En iyi termal macun hangisi

Arkadaşlar bilgisayarı bakıma götürücem bilgisayarcının hangi macunu kullandığını bilmediğim için termal macunu kendim alıcam bilgisayar üst düzey bilgisayar o yüzden olmuşken en iyisi olsun şuan için piyasadaki en kaliteli termal macun hangisi
  5. Eren07

RDR2 OYUN ÇOK SİSLİ NASIL KALDIRABİLİRİM

Arkadaşlar oyunda sürekli sis var çoğu günler sisli geçiyor ve gözü yoruyor yağmur fırtına neysede sis rahatsız ediyor bu sisi kaldırmanın bi yolu varmı
  6. Eren07

Döviz En Yüksek Nereden Bozulur.

Arkadaşlar Turizmci olduğum için elime farklı cinslerden döviz geçiyor ufak miktarlarda değil ilk başlarda tanıdık kuyumcudan bozduruyodum sonra avm nin dövizcisi daha yüksekten bozuyormuş orayı fark ettim daha sonra bankaların daha yüksekten bozduğunu keşfettim en son devlet bankaları makası...
  7. Eren07

Çanaksız Ve İnternetsiz Televizyon izlenirmi

Evde televizyonu mi box üzerinden iptv ile izliyorduk ancak interneti başka adrese taşıcam haliyle geçici olarak başka alternatif bulmam gerekiyor çatıdaki çanak antende pas içinde onuda kullanamam kısaca internet ve çanak olmadan televizyon izleyebilirmiyim sadece temel kanallar olsa (kanal d...
  8. Eren07

Oyuncu Masasi İkeadan mı, internetten mi alınmalı Yoksa Marangoza mi Yaptırılmalı?

Arkadaşlar görseldeki sistemi diziyorum henüz Kasa, masa, sandalye, Monitör, kulaklık, klavye ve mouseye karar veremedim masa için 150cm lik alanım var ve L masaya uygun değil Antalyada büyük ikea var masa için orayamı baksam internettenmi alsam yoksa marangozamı yaptırsam bilemedim marangoza...
  9. Eren07

28 EKİM ÖTV İNDİRİMİ AÇIKLANDIMI

Arkadaşlar 28 Ekimde Telefon ve teknolojik ürünlere ÖTV indirimi gelicek dendi bununla ilgili bi açıklama yapıldımı yoksa balon habermi ?
  10. Eren07

Yardım Asus UPPSPEL Masa alsam kenarını kestirebilirmiyim

Arkadaşlar UPPSPEL OYUNCU MASASI bu masayı almak istiyorum ancak masa uzunluğu 180 cm benim. Benim 149cm alanım var bu masayı alıp marangozda kestirmek mantıklı olurmu
  11. Eren07

Yardım Oyuncu Masası ve koltuğu Önerisin Bütce 15k

0 dan sistem topluyorum ilk olarak masa ve oyuncu koltuğuna ihtiyacım var masa için 149cm alanım var ona uygun masa önerisi lazım 2 monitör ve direksiyon sığdırıcam o yüzden kitaplıktır çekmecedir o tarz şeyler olmazsa iyi olur koltuk içinde ne kadar rahat o kadar iyi çünkü uzun saatler pc...
  12. Eren07

100k Ya Kadar Rtx 4090 Li Pc Toplicam Pc Den Anlayan Gelsi̇n

Başlıkta yazdığı gibi 0 dan RTX 4090 lı sistem toplıcam masası koltuğu klavye mousesi ssd si işlemcisi kasası psu su yani a dan z ye tüm parçaları için fikrinize ihtiyacım var bilgisayardan anlayan herkesin yorumlarda fikrini bekliyorum bugün beyin fırtınası ile bana bi pc toplayalım klavye...
  13. Eren07

Paramı nereye harcayabilirim neler satın alabilirim

Arkadaşlar günlük 2-3k para kazanıyorum ama harcıcak yer bulamıyorum parayı pc toplamak dağıtmakve bağış dışında nelere harcayabilirim telefonu yeniledim odamı yeniledim klima vs aldım ama şimdi parayı harcıcak yer bulamıyorum her türlü fikre açığım özellikle elektronik aletlerle ilgim var...
  14. Eren07

KYK Faizi ne zaman silinir.

Kyk kredisinde gecikme zammı silinicek diye açıklama yapıldı ama e devlette aynı şekilde faiziyle birlikte duruyor bu faizi sildirmek için bi işlem yapmak gerekiyormu veya ne zaman silinir bilgisi olan varmı elimde nakit para varken tek seferde kapatıp kurtulayım diyorum borçtan.
  15. Eren07

Hoparlörü arızalanan telefon iade alınır mı? ?

2 Hafta önce Samsung s20FE aldım ahize hoparlörü patladı telefonla konuşurken ses cızırtılı geliyor telefondanda memnun değilim hem ısınıyor hem bataryası o kadar iyi değil bu telefonu iade alırlarmı trendyoldan aldım.
  16. Eren07

İPTV Nedir nasıl elde edebilirim

Arkadaşlar Mi box s 4k aldım indirdiğim iptv uygulamaları benden link gibi bi URL istiyor bu URL yi nasıl ücretsiz elde edebilirim normal televizyon izler gibi kanalları izlemek istiyorum
  17. Eren07

PC Yi Satıcam Nasıl Sıfırlarım

Arkadaşlar Pc yi satıcam neler yapmam gerekiyor sıfırlasam yeterli olurmu ?
  18. Eren07

Virüs İndireceğim hesabımı nasıl koruyabilirim ?

Arkadaşlar bilgisayarıma bi program kuracağım muhtemelen virüs içeriyor olabilir pc de önemli dosyalarım veya belgeler yok önemli sayılabilecek sadece gmail hesabım var ve şifrelerim google hesabıma kayıtlı eğer virüs varsa gmail hesabıma erişebilirmi veya virüs bilgisayara çok zarar verirmi ?
  19. Eren07

BF1 De Silah İlerlemesi Alamıyorum

Arkadaşlar battlefield 1 oyununda görseldeki M1917 MG Hafif silahını almaya çalışıyorum ama silahı açmak için istediği Bar M1918 Siper silahıyla ne kadar kill alırsam alayım veya patlayıcılarla ne kadar hasar verirsem vereyim silah kilidi açılmıyor sorun nedir nerde hata yapıyorum 1629999652
  20. Eren07

Witcher 3 Parlaklık Ayarı Yok

Başlıktanda anlaşılacağı gibi oyunda parlaklık ayarı ya yok ya ben bulamadım orjinal oyun yüklü yeni oyuna başlarken bi gamma ayarı yaptırmıştı ama şimdi aynı ayarı yapamıyorum yağmurlu havada bile hava karardığı için bişey göremiyorum mağaraları siz düşünün monitörün parlaklığı %100 ama oyun...
Top Bottom