Arama sonuçları: *

1. C

Öneri Rdr 2 460 TL deger mi ?

alabildiğinizi alın yandık hepsine değer şuan
  2. C

rainbow six amd 5:4 sorunu

Hocam öncelikle önerin için teşekkür ederim fakat konuyu öneri için değil çözüm için açtım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum.
  3. C

hocam oynadığım competitive bütün fps oyunlarında 5:4 oynadım bu zamana kadar. başta uğraşmak istemedim bir yere kadar oynadım da sıkıldım göremiyorum böyle. 1697997656 bilgisayarımın kötü olduğu zamanlar 1366 768 yerine 800x600 oynadığımı bilirim öyle söyleyeyim takıntı oldu biraz.
  4. C

Selamlar, valo cs gibi oyunlarda 5:4 gibi çözünürlüklerde rahatlıkla oynayabilirken rainbow sixte aspect ratio ayarı yapsam da çözünürlük değiştirsem de black bardan kurtulamadım. Amd ayarlarını da kurcalamama rağmen çözemedim. Ayarlarım gördüğünüz gibi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  5. C

kasanın hasar gördüğü durumda ne yapmalı

hocam söylediğiniz gibidir bence de yani en azından öyle umuyorum. ama şimdi sen düşersin bi şey olmaz başkası düşer kolu kırılır olur ya hani. performansa etki edebilecek bir sorun olabilir mi sadece onu öğrenmek istiyorum. çalışıyor şuan genel anlamda bir sorun yok gibi.
  6. C

Hocam eksik bilgi vermişim kusura bakmayın. Cam paramparça olmuş ama patlamamış sabit duruyordu geldiğimde. Birkaç kısmından döküntü olmuş ama jelatinini de çıkarmamıştım olduğu gibi duruyordu öyle neyseki. Dikkatli bir şekilde çıkardım dediğiniz gibi ufak sallayıp kontrol de ettim camdan...
  7. C

Selamlar. Çalıştığım esnada evde temizlik yapılırken defalarca uyarmama rağmen, bir aksilik yaşanmış ve kasa yan devrilmiş. Tamperli cam paramparça bir durumda ama kasanın içinde bir zarar var gibi görünmüyor. Nelere dikkat etmeliyim? Sağlıklı durumda çalışıyor mu, hasar görmüş bir parça var mı...
  8. C

valo ve lolde fps drop ve düşük fps

selamlar. r5 5600 16 ram 6700xtli bi sisteme sahibim. aaa oyunlarda dahi akıcı şekilde full ayarlarda rahatlıkla oynuyorum. fakat lol ve valoda oyun başlarında sabitlediğim değerde fps alsam da, işler kızıştığı zaman fps droplar yemeye ve 100 fpsleri görmeye başlıyorum. bu oyunların işlemci...
  9. C

Yardım rx 6700xt hata kodu 22

wattman değil hocam 650w psum var minimum önerilen bu olmalı. bu muhabbet daha başka bir şey ve sorunun ne olduğunu anlayamadım.
  10. C

hayır hocam bildiğim kadarıyla wattman hatası değil bu. wattman hatasında alınan yazılardan herhangi birini almıyorum. bu başka bir hata. forumda da bir iki kere denk geldim bu sorunu yaşayanlara ama çözüm olarak sadece driver silip indirmek öneriliyordu. 1691434216 evet güncellemeden önce de...
  11. C

Daha önce de bu sorunu yaşayıp konu açmıştım. Şimdi aynı sorunla tekrar karşılaşınca daha detaylı inceleme fırsatım oldu. Ekran kartım bir anda takılı değilmiş gibi oluyor, bağlı olan monitörler kapanıyor. dxdiagda ekran kısmına girdiğimde de ekran kartı görünmüyor aşağıda ise 'grafik cihaz...
  12. C

huawei hg658 v2 modem snr değeri ayarlayabilir miyim

Şuan internet hızım dalgalı ve kopmalar olmakta. Noise margin dğeri 8 civarı ve araştırdığım kadarıyla bundan sebep olduğunu öğrendim. Modem arayüzünü biraz kurcaladım fakat bulamadım. Bu modemde snr ayarlarını yapabiliyor muyum? Yapamıyor isem sağlayıcımdan istersem bu değerleri benim için...
  13. C

8gb gb ram ve 16gb ram farklı mhz hızda çalışıyor

hocam sanıp sanmamaktan ziyade açıp bakmakta fayda olduğunu düşünüyorum. 1690503185 rami 0 aldıysanız bir problem olduğunu düşünmüyorum, nereden aldınız?
  14. C

8gb gb ram ve 16gb ram farklı mhz hızda çalışıyor

hocam xml profili seçili olmamasından kaynaklı olma ihtimali çok yüksek. anakartınızın modelini kontrol edip ilgili video aratarak kolayca yapabilirsiniz ayarını.
  15. C

İŞLEMCİ HAKKİNDA SORUM OLACAKTİ

hocam şimdi yatacağım o yüzden detaylı şunu alabilirsiniz, bunu alabilirsiniz gibi bir şey söylemeyeceğim fakat bu bütçeyle anakartta ramlerde vesaire çok daha ucuz f/p parçalara yönelip ekran kartında yükseltme yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. 35k gibi bir miktarla 8gb vramli bi ekran kartı...
  16. C

İŞLEMCİ HAKKİNDA SORUM OLACAKTİ

hocam öncelikle 7600x 3060 ti için çok fazla, 35k bütçe için 3060ti da çok düşük bi ekran kartı. halihazırda elinizde var ise 35k gibi bir harcama yapmanıza gerek yok,ama eğer alacaksanız da çok daha iyi bir ekran kartı tercih edebilirsiniz.
  17. C

LOL'de kamera cok yakın.

hocam ekran görüntüsünde normal görünüyor.
  18. C

Çözüldü✓ rx6700xt kartı bilgisayarım görmüyor

doğru söylüyorsun öyle yapmalı sanırım ne olur ne olmaz sağolasın. 1689887496 hocam dediklerinizi yaptım yukarıda bir arkadaş daha söylemişti sanırım ddu ile kaldırıp tekrar yüklemeyi. yeniden başlattığımda sorunum çözüldü teşekkürler yardımlarınız için.
  19. C

daha detaylı anlatmış olayım; lol oynuyordum henüz 20 dakikadır, sonrasında bir anda fps drop yedim ve kendiliğinden kapandı.tekrar açtığımda da ekran kartı görünmüyordu ve oyuna tekrar girdiğimde 5 fps gibi değerler alıyordum normal olarak. tek prizde çok fazla fiş takılı öyle bir problem...
  20. C

hocam son driver güncellemesini 2 ya da 3 gün önce yaptım 7.1li bir şeydi. silip yükleme işini nasıl yapacağımı öğrenmeye çalışıyorum şimdi onu deneyeceğim. anlayamadığım, durup dururken neden böyle bir şey yaşandığı. son driverla alakalı bir şey ise eski sürüme geri döneyim
Top Bottom