Arama sonuçları: *

• Users: ABBAZ
  • Order by date
  1. A

Elektronik sigara likit önerisi

Vaporesso gtx go 40 almayi dusunuyorum ama hangi tadı alacagima karar vermedil onereceginiz bir likit varmi nikotinsiz?
  2. A

islemci sicakligi (Cpu package)

2 saat once kasadaki on fanlar ve arkadaki fan durdu sonra sicakliga baktim cpu package 91 dereceyi gormus hala 90 larda sorunun sebebi nedir
  3. A

Kulakligim calismiyor ne yapmam lazim

Arctic 7 plus kullaniyorum alali bir 1 bile olmadi dc den konusur kende bi nada ses ve isigi gitti arastirsim sol paddii cikarim kucuk delige basman lazim diyo 20 defa denedim ama ne işik var ne ses ne yapmam lazim 3 gundur boyle
  4. A

4070 ile 7 5800X darbogaz yaparmi?

Rtx 4070 ile ryzen 7 5800X darbogaz yapar mi
  5. A

monitorde usb girisi varmi?

bu kasa icin demi yani kasaya takican
  6. A

o ne
  7. A

Monitor de usb girisi varmi?

aga nasil yokya
  8. A

Monitor de usb girisi varmi?

ASUS VG249q1a. almayi dusunuyorum fakat usb girisi yok sanirim ve klavyemin kablosunun boyutu cok kisa yani kasaya takamam onun icin monitor e takmam gerek ama usb girisi varmi yokmu bilmiyo rum
  9. A

Msi g2412 almayi dusunuyorum fakat usb girisi yok sanirim ve klavyemin kablosunun boyutu cok kisa yani kasaya takamam onun icin monitor e takmam gerek ama usb girisi varmi yokmu bilmiyo rum
  10. A

Hangi monitori almaliyim?

Asus vg249q1a mi alayim yoksa msi optix g2412 mi fps oyunlari oynicam ve azcik hikaye oyunlari.
  11. A

Hangi monitori almaliyim?

Asus vg249q1a ve msi g2412 arasinda kaldim fiyat olarak ayni fiyatallar hangi monitori almam gerek? oyniyacagim oyunlar fps-hikaye
  12. A

Ekran kartim kasama uyar mi?

Ekran kartim msi 3070 ti x trio gaming kasam nzxt h7 elite ekran kartim kasama uyar mi ?
  13. A

anakartim kasamla uyumlu mi?

Anakartim asus tuf b550m plus matx kasam nzxt h7 elite anakartim kasama uyar mi?
  14. A

ekran karti kasaya olurmu?

tamam sagol
  15. A

Anakartim kasa uyar mi?

ama kasa atx anakart ise matx nasil uyumlu anlatabilirmisiniz
  16. A

Anakartim kasa uyar mi?

Anakart asus tuf b550m plus mAtx kasam ise nzxt h7 elite anakartim kasama uyar mi?
  17. A

ekran kartim kasaya uyar mi?

Ekran kartim 3070 ti x trio msi kasam ise NZXT h7 elite ekran kartim kasama uyar mi?
  18. A

ayni konus degilkii biri flow biri elite
  19. A

ekran kartim kasayla uyumlu mu?

kasam Nzxt h7 elite ekran kartim asus rog strix 3070 ti x trio gaming ekran kartim kasama uyar mi ?
  20. A

Ekran karti:3070 ti rog strix kasa: nzxt h7 flow ekran kartim kasama uyar mi?
Top Bottom