Arama sonuçları: *

• Users: fatihhan11
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Xbox Game Pass ödeme sorunu

dostlar “Bu satın alma işlemi için yetkilendirme alamadık. Farklı bir ödeme yöntemi seçin veya ödeme sağlayıcınız ile iletişime geçin. ” şeklinde hata alıyorum çözümü nedir
  2. F

i7 8500u Valorant'ta 40 FPS veriyor

Dostlar Intel Core i7-8550u ve NVIDIA GeForce 940mxli laptopun Valorant'ta 40 FPS vermesi normal mi?
  3. F

BlueStacks PUBG Mobile oyundan atma sorunu

Dostlar 5 dakika oyunda kaldıktan sonra atıyor oyundan ne yapmak gerek.
  4. F

30 bin TL telefon önerisi

Dostlar 30000 TL bütçeye ne önerirsiniz?
  5. F

Micah'ın silahşörlük becerileri önemsenmiyormu

Oyunun kötü, sevilmeyen, şefersiz karakteri olduğu için çoğu oyuncu tarafından becerilerinin önemsenmedigini ve küçük görüldüğünü düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir?
  6. F

Soğutucu kullanmak mantıklı mı?

Dostlar Victus laptop alırken yanında soğutucuda almıştım ama bildiğiniz üzere hiçbir etti etmiyor ve fazladan tozlanma yapabiliyor. Bu soğutucuyu fanları çalıştırmadan stant gibi mi kullanmalıyım yoksa stant mı almalıyım, fanlar çalışmadan stant gibi işlev görür mü sonuçta altı stant kadar açık...
  7. F

Rdr2 nvdia sürücüleri güncellenince fps düştü

Dostlar 4060 ile full yüksek grafiklerde dlss dengeli moda 100+ fps alırdım sürücüleri güncelleyince 70 80 lere düştü bunun sebebi ve çözümü nedir?
  8. F

Çok yüksek RAM kullanımı

Dostlar laptop boşta ve RAM'in tamamı kullanılıyor 16 GB RAM artık yetmiyor mu yoksa bir sorun mu var. Aynı zamanda laptop çok yavaş çalışıyor, ekran görüntüsünüde zor aldım ve Wi-Fi calışmıyor.
  9. F

Hadi Kart'ı kullanmaya çalışınca "Kart reddedildi" hatası

Dostlar bilgileri Epic Games'e giriyorum, kart reddedildi uyarısı alıyorum. Ne yapmam lazım?
  10. F

Samsung Buds Pro bağlantısı sürekli kopuyor

Dostlar Samsung Buds Pro kulaklığımı laptopta kullanırken 10dk da bir baglantısı kendiliğinden kesiliyor. Ne yapmam lazım?
  11. F

Msi afterburner da cpu watt gösteren kısım yok

Msi afterburner da cpu gücü gösteren kısım yok arkadaşlar nasıl halledecicem
  12. F

HP Victus servis sorunu

Dostlar HP Victus 16-S0008NT modelini aldım 1.5 hafta kullandıktan sonra sol hoparlörden cızırtılar gelmeye başladı önce Instagram'dan yazdım birkaç öneri yaptılar işe yaramadı sonra sitenin linkini attı oradanda WhatsApp desteğe yönlendirdi oradanda Türkiye hesabına yazınca "mesajınız teslim...
  13. F

40 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar maksimum 40bintl civarı bir bütçem var önerilerinizi beklerim elden alabilsem daha iyi olur zincir mağazalardan falan.
  14. F

Türkiye'de üretilen laptop var mı?

Arkadaşlar vergi indirimini bildiğiniz gibi Türkiye'de üretilen telefon ve laptoplar için geçerliymiş, Türkiye'de üretilen Gaming laptop var mı?
  15. F

25-30 bin TL laptop ve ekipman tavsiyesi

Ekipmanlar dahil 25-30 bin TL arası bir bütçem var laptop tavsiyelerinizi beklerim, ek olarak yanında hangi ekipmanları almak mantıklı olur hangilerini tercih etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
  16. F

Samsung Buds Pro buldum, ne yapmalıyım?

Dün sabah Buds Pro kablosuz kulaklık buldum şarjını evde doldurdum haritadan belki bulur diye herhangi bir geri dönüş alamadım. ne yapmam mantıklı olur?
  17. F

HP Victus 7Z586EA 16- S0015NT vs HP Victus 16-R0044NT 7P645EA

https://paylaskazan.teknosa.com/teknosa-5MQQ0YCQYE https://www.gaming.gen.tr/urun/316751/hp-victus-7z586ea-16-s0015nt-amd-ryzen-7-7840hs-16gb-ddr5-512gb-ssd-rtx4060-8gb-16-1-inc-144-hz-full-hd-freedos-gaming-laptop/ 1691020070 Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur
  18. F

30-35 bin TL laptop önerisi

Arkadaşlar 30-35bin TL bandında vatan gibi mağazalardan elden alabileceğim Gaming laptop tavsiyelerinizi beklerim teşekkürler.
  19. F

3060 lı laptop önerileri

30k bütçem var önerilerinizi beklerim
  20. F

75W 4050 vs. 90W 3060

Gaming laptoplarda 75watt 4050 mi tercih edilmeli 90W 3060 mı? Aralarında ne gibi farklılıklar olur?
Top Bottom