Arama sonuçları: *

1. T

Cs2'de 4.3 75Hz bugu

Merhabalar arkadaşlar daha önce bu bug oluyordu fakat görüntü ayarlarını değiştirip tekrardan 4.3' de max 75Hz veriyor dün böyle bir şey yoktu defalarca pc res attım dosyaları bütünledim fakat düzelmiyor 16.9 da 165hz alıyorum ama 4.3 te vermiyor ? izlerseniz sevinirim
  2. T

Görüntümde Yırtılmalar oluyor..

açık ama sürekli hiç kapatmıyorum ki
  3. T

buda test videoları reis ilk aldığımda çekmiştim 1718784300 yok bütün oyunlarda dlss kapalı oynuyorum
  4. T

ekranım da ghosting yok Lenovo Y27-30 165hz
  5. T

İyi günler bu sebepten dolayı defalarca bilgisayarıma format attım, driverı silip baştan yükledim ama çoğu oyunda ekran görüntümde yırtılamalar oluyor video paylaşıyorum izlerseniz daha iyi anlayacaksınız Video
  6. T

Kurulum İçin Destek LE520

arkadaşlar merhaba videoyu izleyip bilgi verirseniz sevinirim ayrıca kullanım klavuzunda yazan soketlerde ki 5v D GND soket yok bende V D G / 12V G RB / BRG 12V / G D V soketleri mevcut hangi soketi tercih etmeliyim Teşekkürler VİDEO 1689333960 İşlemci soğutucu bu modeller için geçerli
  7. T

Sistemime sıvı soğutucu ekledim.

Bilseydim 750w alırdım sonradan öğrendim bütçem olmasına rağmen
  8. T

Sistemime sıvı soğutucu ekledim.

Merhabalar arkadaşlar sistemime sıvı soğutucu satın aldım PSU zayıf kalırmı bir türlü hesaplayamadım. Aldığım soğutucu şuanda kargoda DeepCool LE520 CPU Su Soğutma 240mm AIO ile ARGB PWM Fan 220W https://amzn.eu/d/gGbANYv Bileşenlerim; R5 5600 Gıgabyte RTX 3070TI Aorus 8Gb Gıgabyte ATX B550...
Top Bottom