Arama sonuçları: *

1. F

BIOS pili biterse/bozulursa ne olur?

Pilin üzerinde makaron var soket ile bağlanıyor. O sokete sahip pilde bulamadım.
  2. F

BIOS pili biterse/bozulursa ne olur?

İyi forumlar. BIOS pili biterse ne olur? Sorma amacım laptopumda bios pilini taktigimda görüntü gelmiyor. Bu yüzden BIOS pili olmadan kullanmak zorundayım. BIOS pilini değiştirsem düzelir mi? Laptop olduğu için 80 90₺ boşu boşuna vermek istemiyorum.
  3. F

Yardım Laptop bios pili ve harici ekipmanlar

Merhaba laptopum 2 hafta önce arıza yaptı fanlar çalışıyor parçalar ısınıyor ama ekran hiç bir şekilde açılmıyordu. 3 4 tamirci baktı en azından hiçbiri yapamadı laptop geri geldi bana zaten bozuk diye giriştim bios soketi kırıktı bende tamamen çıkarttım ssd'nin yuvasını değiştirmişler onu eski...
  4. F

Yardım Sistem anlık %0 kullanılması

Fan maksimum olunca sıcaklık daha düşük oluyor ama devam ediyor ve laptopu sıfır aldım ilk günden beri aynı sorun var. Bu yüzden bunlardan kaynaklandığını düşünmüyorum ama yinede macun değiştirmeyi denerim teşekkürler.
  5. F

Sıkıntı zaten o fps 1'e kadar düşüyor ve en az 5 saniye sürüyor.
  6. F

Merhaba Acer Nitro AN-515-43 laptopum var aldığımdan beri tek sorunum fps droplar oldu ram yükseltmeyi denedim yine de düzelmedi. Görev yöneticisini tekrar inceledim sanki sistem anlık olarak çalışmayı bırakıp tekrar çalışıyor bu sırada da fps drop gerçekleşiyor zaten. Görseli ekledim çözümü...
  7. F

RAM kullanım oranı az kullanılmasına rağmen yüksek neden?

Hayır ama ne kadar kullanıyor ki Wİndows zaten?
  8. F

RAM kullanım oranı az kullanılmasına rağmen yüksek neden?

Bilgisayarımda (Laptop Acer Nitro AN-515-43) 8gb ram var bunun 2gbsi dahili gpu için ayrılmış durumda. Acer desteğe yazdım dahili gpu için ayrılan rami değiştiremezsiniz dediler ama sorun sadece o değil. Geriye kalan 6gb ram var ama bunun 3gbsini kullanınca (hatta 3 bile değil) bellek kullanımı...
  9. F

Yardım İnternet İptal Edildiğinde Eve Gelen Kabloda mı İptal Olur?

Yani bu durumda ben kurulum ücreti ödemek zorunda kalıyorum mecburen. cevap için teşekkürler
  10. F

Yardım İnternet İptal Edildiğinde Eve Gelen Kabloda mı İptal Olur?

Merhaba yeni bir eve taşınacağım oraya netspeed bağlatmak istiyorum ama aklıma bir şey takıldı. Dün netspeedi arayıp sordum evde internet bağlantısı varsa kurulum yok dediler. Buda bizi şuna getiriyor, taşınacağım evde eskiden oturan kişiler internet kullanıyordu ama çıktılar ve interneti de...
  11. F

RAMPAGE MAKRO PROGRAMI

Bugün rampage SMX-R4 mouse aldım. Yazılımını indirdiğimde ve açmaya çalıştığımda "Fare algılanmadı, lütfen önce farenizi takın!" hatası veriliyor. Mouse takılı nasıl halledebilirim?
  12. F

Yardım Yaptığım oyun için isim önerisi

Bunu bir kenara yazdım
  13. F

İngilizceye çevirirken kullanabilirim ama Türkçe için çok zor bir kelime gibi geldi bana
  14. F

The Day of Death diye bir isim verdim ama ondanda emin değilim daha sade bir isim koymayı düşünüyorum
  15. F

tabii ki ama dedim ya fazla bir şey değil Play Storedeki Lapse'ye benzeyen bir oyun sadece hikayesini daha gelişmiş yapmaya çalışıyorum.
  16. F

Merhabalar 1 hafta önce unityden bir oyun programlamaya başladım çok aman aman bir şey değil ama uğraşıyorum. Çoğunluğu bitti sayılır ama seneryoyu bitirmedim ben en iyisi sorumu sorayım. Oyunum zombi oyunu gibi düşünülebilir ama daha çok hikaye bazlı bir oyun olduğu için isimlere çok...
  17. F

Yardım Numpad çalışmamaya başladı

ayrıca delete tuşu değil del tuşu (,) 1589480287 Evet işe yaradı çok teşekkür ederim
  18. F

Laptop kalvyesi ama yazılımsal bir şey çünkü tuşların diğer fonksiyonları çalışıyor home end vs. Dediğim gibi laptop klavyesi acer nitro an515-43 ve evet 7 ye basınca home tuşu çalışıyor 1589479768 Evet çalışıyorlar
  19. F

Teşekkür ederim ama o kadar da ********** değilim. 1589479316 argolarıda sansürlüyomuş geri akıllı demek istemiştim
Top Bottom