Arama sonuçları: *

1. F

klavyedeki garip sorun

arkadaşlar klavyedeki 2,w,s,x tuşlar garip bir şekilde 5,t,g,b harflerini beraber yazıyor örneğin; 2ye basgınca 5 rakamı geliyor w basınca t harfi ile beraber geliyor s basınca g geliyor x basınca x ile b beraber geliyor sgorunu blamadım yardımcı olurssganız memnun olurum
  2. F

kasamda sorun var ...

çok teşekkür ederim iyi günler
  3. F

kasamda sorun var ...

peki kenimiz takabilirmiyiz teşekkür ederim
  4. F

kasamda sorun var ...

tek yakın bilgisayarcı o vardı mecburen gittim ama daha gideceğimi gerçekten sanmıyorum
  5. F

kasamda sorun var ...

anladım peki bana önerileceğiniz 480lik ssd önerir misiniz? birde bilgisayarlardan pek anlamıyorum ddr3 sistemde bir sorun çıkartır mı 1692539198 gerçekten enayi gibi hissediyorum kendimi
  6. F

kasamda sorun var ...

dostum buldum dahua c800 2.5 inch sata bununla ilgili birlgin var mı 1692538888 malesef kasam viperin kasası demir plakanın altında alyan takımım olmadığı için bakamıyorum bıostan baktım dahua c800
  7. F

kasamda sorun var ...

dostum hiç bir bilgim yok 1692538089 driveri düzgün şekilde kurulumunu yaptım
  8. F

kasamda sorun var ...

Arkadaşlar öncelikle merhaba biraz uzun olabilir.Bundan bir kaç ay önce bilgisayarım açılmıyordu bende zaman olmadığı için yaptıramamıştım neyse gel zaman git zaman yaptırcak ırsat buldum abi bana harddiskin bozuk dedi (harddisk sağlamken bilgisayarın perormansı çok iyiydi) sonra ben buna 120...
  9. F

2. El rtx 2060sistem

Teşekkür ederim iyi günler
  10. F

2. El rtx 2060sistem

Agalar herkese günaydın letgoda 10k ya ryzen 5500 rtx 2060 msi m450 pro anakartı vardı vereceğimiz paraya değer mi veya pahalı mı?
  11. F

Laptop Format hatası

laptop a format attım ancak windows reformu error veriyor ne yapmam lazım internetten baktım disk değişmesi falan yazıyo emin olamadım yardımcı olur musunuz
  12. F

Notebook a hard disk lönerileri lazım

Arkadaşlar merhaba kullanmış olduğum asus e402m notebookun harddiskini değiştiricem notebook parçaları değişik diye emin olamadış acaba e402m için hard disk veya şad öneriniz var mı acaba
Top Bottom