Arama sonuçları: *

• Users: r1ale
  • Order by date
  1. r1ale

Geforce experience oyun içi yer paylaşımı çalışmıyor

en son pc'ye format attığımdan beri anlık son 5 dakikayı kayıt almak için kullanmak istiyorum geforce experience'nin oyun içi yer paylaşımını fakat açtıktan 10 20 dk sonra otomatik olarak kapanıyor açıyorum kapanıyor ne yapmalıyım bilen var mı
  2. r1ale

xbox açılırken hata alıyorum

microsoft storeden güncelledim xboxu fakat olmadı
  3. r1ale

xbox açılırken hata alıyorum

xboxu açınca böyle bir ekran beni karşılıyor oyunları açılmıyor xbox'a tıklayıncada bu ekran geliyor çözümü var mı?
  4. r1ale

klavyede 1 tuşa basınca birden fazla harf yazıyor

azıcık
  5. r1ale

klavyede 1 tuşa basınca birden fazla harf yazıyor

klavyemde başlıkta okuduğunuz gibi 1 tuşa basınca birden fazla harf yazıyor çözümünü bilen varsa yazabilir mi örneğin sadece r tuşuna bastığımda rpo yazıyor
  6. r1ale

fortnite hesap alınır mı?

fortnite mail ile birlikte verilen bir hesap aldığımızda (ilk mail bende olmayacak) eğer ilk sahip hesabı geri çekmek istese alabilir mi?
  7. r1ale

pc'den gelen cızırtı&sıvı sesleri

corsair h100 sıvı sogutma
  8. r1ale

pc'den gelen cızırtı&sıvı sesleri

bilgisayarımdan son 1 haftadır sıvı sesi ile karışık bir cızırtı sesi geliyor nedenini ve zararlı mı bilen biri varsa aydınlatabilir mi? video link: https://streamable.com/770r33
  9. r1ale

bilgisayardan sıvı dökülme sesine benzer bir ses geliyor

ses ne kadar geliyor bilmiyorum ama alın video https://streamable.com/770r33
  10. r1ale

bilgisayardan sıvı dökülme sesine benzer bir ses geliyor

bilgisayarımdan son 1 haftadır temassızlık olunca gelen cızırtı sesiyle karışık sıvı sesi geliyor nedenini ve zararlı mı bilen varsa yazabilir mi?
  11. r1ale

palworld online oynanabiliyor mu?

peki max 32'mi
  12. r1ale

palworld online oynanabiliyor mu?

palworldu the forest gibi sadece arkadaşlarımızla 5 6 kişimi oynayabiliyoruz yoksa bi lobi 50 kişi veya işte çok oyunculu oynayabiliyor muyuz bilgisi olan var mı 1707494574 yani npclere karşımı yoksa gerçek oyunculara karşımı oynuyoruz bide
  13. r1ale

Comnet'e geçilir mi?

hocam 200mbps 1 yıllık tahüttlü almıştım müşteri temsilcilerine HİÇBİR şekilde ulaşılamıyor fakat ben müşteri temsilcisi ile görüşmemi gerektirecek bir durum kesinti falan 5 6 aydır kullanıyorum hiç yaşamadım speedtest'te atayım 1707334748 ben şahsen baya memnunum
  14. r1ale

prime gaming aktif edemiyorum

amazonda prime üyeliğim var fakat prime gaming etkinleştir'E tıklayınca işlem gerçekleyiyor diyor 1 2 dk beklettikten sonra hata veriyor çözümünü bilen var mı
  15. r1ale

eski pc satabilir miyim

teşekkürler
  16. r1ale

eski pc satabilir miyim

elimde emektar 5 yıllık bir pc var bu pc yi satabilir miyim satarsam kaç TL'ye satarım bilgilendirebilecek olan varsa memnun olurum msi gtx 1050 ti msi b350m r5 1600 g skill 8gb ram 500w psu Frisby FC-9235G kasa
  17. r1ale

valorant hesap ilk mail öğrenme

anladım teşekkürler fikir için
  18. r1ale

valorant hesap ilk mail öğrenme

valorant hesabımdaki ilk mailimi nasıl öğrenebilirim bilen varsa yazabilir mi lütfen
  19. r1ale

İlk ekran kartınız hangi marka-model❓️

gtx 1050 Ti emektar dede oldu hala çalışıyor maşallah
Top Bottom