Arama sonuçları: *

1. M

BU KÖPEĞİN CİNSİ NEDİR??

1714772275
  2. M

BU KÖPEĞİN CİNSİ NEDİR??

arkadaslar instagramda böyle bi köpek gördüm ve cok tatlı geldi gözüme sizce bu köpeğin cinsi nedir??
  3. M

RX 6500 XT FPS DALGALANMA

dostum ayni problem bendede var çözüm bulabildin mi
  4. M

RX 6500 XT DARBOGAZ Mİ?

arkadaslar benim pcim apu bir pcydi r3400g islemcim ve anakartim pci 3.0 di ram ise 2x8 gb 2800 mhz gibi biseydi sanirim oydu.bende upgrade olarak rx 6500 xt aldim ve taktim.driverlari falan kurdum neyse valoranta girdim denemek icin anlik olarak fps droplari çok sik oluyor nedense mesela...
  5. M

ZORBALANİYORUM NAPMALİYİM ACİL

arkadaslar 9. sinif ogrencisiyim sınıfta birisi var benden daha yapili sanarsin sulak alanda yetismis o derece yani sonuc olarak kavga etsem alamam yani imkansiz gibi bisey neyse bu cocuk her teneffusten geldiginde veya oglen arasi vb. yanima gelip cekistiriyo tokat falan atiyor napiyon olm...
  6. M

SİZE DANIŞMAK İSTEDİĞİM BİR KONU VAR

sagolun gercekten hepinize iyi geceler dilerim ❤️
  7. M

depresif çıktık bide ayak üstü 😔
  8. M

sadece birakmak istiyom bu hayati buraya ait hissetmiyorum şahsen
  9. M

arkadaslar ben 14 yasindayim hayatim ortalama mutluluk olarak su aralar biraz aile kaynaklı problemlef var ama konu o degil.neyse benim size sormak istediğim şey ben onceki yilda ayni hissediyordum simdide ayni hissediyorum bana suan deseler sana araba carpacak oleceksin diye benim için sıkıntı...
  10. M

BİR FİLMİN İSMİNİ UNUTTUM ACİL YARDIM

arkadaşlar filmi açıklayayım 3 arkadaş var liseli bunlarin ucude dışlanıyor sonra bu 3 arkadaştan birinin dogum gününde büyük bir parti duzenlemeue karar veriyorlar bir suru kisi katılıyor ve o mahallede gercekten kotu olaylar oluyor patlama vb. oluyor polisler basiyor orayi falan hatta 2 tane...
  11. M

ARKADAŞLAR AİLEVİ BİR MESELEDE YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR ACİL

beyler benim yas 14 abim ise 19 yasinda sınava hazirlaniyor.annem abime babama bi işte bir günlük yardım etmesini istedi abimde benim dersim var geri kaldim vb. dedi sonra babam ,abimle annemi tartismayin falan filan dedi abimde ben yemek yemicem diyerek odasına gitti.klasik alışığız zaten böyle...
  12. M

ARKADASLAR 14 YASINDAYIM BİRSEY DANISACAGIM

Arkadaslar ben 14 yasında lise 1. sınıfa giden bir cocugum 1.5 ay once 1330 TL olan paramı suan 4300 TL yaptım ve eger tahminlerim tutarsa ekim sonu gibi 12 bin TL'ye yakın bir param olacak.bi yandan derslerimi de ortalama iyi arası tutuyorum nolur nolmaz diye yani derslere kafam yatkın aslında...
  13. M

BEYLER 9. SINIF TUM DERSLER SORU BANKASİ ONERİSİ

kanka benim mat temeli yani hic yok değil var ama dusuk orta arasi bi temelim var simdi antrenmanlarla mat mi alayım Bilgi sarmal mi? bide diger derslerden hic almiyom baska demi
  14. M

puanim 380di ama ailemden ayrilmamak icin ailemin yaninda dusuk orta arasi bi lisedeyim suan
  15. M

9. SINIF SINAV YAYINLARI SET ALINIR MI

oyle yapayim ozaman
  16. M

diger dersleri almiyom ozaman 1695459179 bide almisken bi paragraf aliyim
  17. M

arkadaslar sinav yayinlarinin tum dersler ayrı ayrı set bir sekilde satilan bir paketi var 600 TL alınır mi?
  18. M

sinav yayinlarinin butun derslwr ayrı ayrı soru bankalari 600 TL alayim mi sizce set olarak satılıyor
  19. M

arkadaslar internete yazdım 9. sınıf tum dersler soru bankasi diye bir iki tane çıkıyor adam akilli bi 9. sınıf tum dersler soru bankasi onerir misiniz?
Top Bottom