Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 12 pin pcie kablosunu rtx3090 a bağlayabilirmiyim?

Sorun olmaz o zaman sizin dediğinize göre,bu ilk bilgisayar toplayışım ve parçalarda pahalı olduğundan zarar verecek bir hata yapmak istemediğimden sormak istedim
  2. E

Biraz kötü çıktı ama şu şekilde 3x8 şeklinde 1696714063 Psu dan çıkan 12 pin li kabloda 2 tane 8 pinli pcie girişi olduğundan uyarmı diye bi öğrenmek istedim
  3. E

Bendeki msi mpg A850G psu da 3 tane pcie kablosu olmadığından ötürü ya ekran kartının(Evga ftw3 ultra rtx3090) 2 slotuna tek kablodan vericem yada 12 pinli girişi kullanıp 2 slotu üyle doldurucam sorum ise şu,bu bir sorun yaratır mı.
  4. E

Evganın rtx3090 kartını mı yoksa gainward 4070ti kartını mı almam daha iyi olur

Hepsiburadadan almamın sebebi 3 ay sonra ödemeye başlamak için o yüzden 2.ele girmeye de biraz çekindiğimden o işe girmek istemiyorum ama internette gördüğüm kadarıyla fsr dlss kadar kaliteli değil görüntü konusunda ama 24gb vram de çok cazip bir teklif ondan hangisini alsam bi karar veremedim
  5. E

Evganın rtx3090 kartını mı yoksa gainward 4070ti kartını mı almam daha iyi olur

Gainward ekran kartının linki https://www.hepsiburada.com/gainward-rtx-4070ti-phoenix-12gb-gddr6x-192-bit-rgb-led-nvidia-ekran-karti-p-HBCV00004BNYQY?magaza=Hepsiburada Evga ekran kartının linki...
  6. E

Elite White 4070 mi yoksa Hero 5A 7000 mi?

Şuan attığın sistemler arasında üstteki olan daha iyi gibi dursada bence o paraya daha iyi sistemi elle kurabilirsin
  7. E

37000Tl civarında kasa önerisi alabilirmiyim

Hazır kasa olmasını tercih ederim birde 2.elden pek anlamadığım (ve kasayı kendim kuramayacağım) için parçaların 0 olmasını istiyorum.
Top Bottom