Arama sonuçları: *

1. T

Max 1.3k ya saat önerisi

Arkadaşlar bütçem 1.3k ama gerekirse 1.5k kadar çıkar bu fiyat bandında çakma olmayan bir saat almak istiyorum.
  2. T

Öneri Arkadaşlar yardım çakallık yapıcam

Arkadaşlar ben hepsiburada da alışveriş yapıcaktım sepet 1500tl baktım bana diyor ki eğer hepsi premium olursan kargo beleş ve %3 hepsipara bende şöyle düşündün acaba gidip bim den fups kart alıp o karta 1 lira yükleyip ondan hepsi premium açsam o kart ile(ilk ay 1tl sonra 30tl) alışverişimi...
  3. T

Beyler yardım Hepsiburadayı çarpıcam

Arkadaşlar ben hepsiburada da alışveriş yapıcaktım sepet 1500tl baktım bana diyor ki eğer hepsi premium olursan kargo beleş ve %3 hepsipara bende şöyle düşündün acaba gidip bim den fups kart alıp o karta 1 lira yükleyip ondan hepsi premium açsam o kart ile(ilk ay 1tl sonra 30tl) alışverişimi...
  4. T

Geometri yapamıyorum

Arkadaşlar ben 10.sınıfım ve şuana kadar olan matematik konularını yapabiliyorum(polinom,fonksiyon,sayma,olasılık)ama bundan 2 hafta önce geçtiğimiz dörtgenler konusunu neredeyse hiç yapamıyorum ve yazılılara 1 ay var o zaman kadar yapabilmem gerekiyor bide bir sorun var oda benim 9 .sınıfta...
  5. T

Bu APU sistemi almalı mıyım?

Arkadaşlar linkini koyduğum apu sistemi alıcağım ama bazı değişikliklere ihtiyacı var ilk olarak anakartı gigabayt a520m k yaptım sonra M2 SSD yi adata legend 700 yaptım sonra otomatik olarak gelen kasa da bir fan vardı bu bana yetersiz olucaktı çünki ben bu sistemi aldıktan bir kaç ay sonra...
  6. T

RX 580 ve ryzen 5 5600g nasıl

Başlıkta gördüğünüz gibi bı setup hazırlamayı düşünüyorum ve internette baya iyi gözüküyor FPS değerleri sizce nasıl?
  7. T

Hk 9 ultra 2 alınır mı

Hk 9 ultra 2 alınır mı
  8. T

Max 4k monitör arıyorum

4k bütçe ile monitör arıyorum
  9. T

Resmi buda 4 lite alınır mı

Redmi buda 4 lite alınır mı
  10. T

1000tl akıllı saat arıyorum

Akıllı saat arıyorum
  11. T

Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum

Max 700 TL ye Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum
  12. T

11-12k apu sistem arıyorum

11-12 k apu bir sistem arıyorum ve sistemin parçalarının iyi olmasını istiyorum çünkü 2-3 ay sonra sisteme ekran kartı takıcam
  13. T

12-13k bandında tablet arıyorum

12-13k bandında tablet arıyorum temel amaçları oyun ve ders
  14. T

Apu sistem toplicam Yardım

Arkadaşlar benim şuanlık 12k bütçem var kasa için ve apu sistem almak istiyorum daha sonra(2-3 ay) ekran kartı alıcam kafamda 4060 var ve apu sisteminde bu kartı besleyecek şekilde olmasını istiyorum yardımcı olabilir misiniz
  15. T

ekran kartı olarak rx 6650 xt ya da nvidia mı alim

sistem toplayacağım amd mi yoksa nvidia mı alim kararsızım amd fiyat performans ama sorunları var ve bütçem 15k(hazır sistem için)
  16. T

15 sistem bütçem var nasıl bir sistem almalıyım

15k bütçem var nasıl bir sistem almalıyım
  17. T

15k sistem tavsiyesi

15 sistem ttavsiyesi
  18. T

15k sistem tavsiyesi

15k bütçem var nasıl bir sistem almalıyım amd çok iyi duruyor ama wattman driver sıkıntılı diyorlar ne yapmalıyım
  19. T

amd ekran kartı alınır mı?

arkadaşlar ben sistem almak istiyorum ve bütçem 15k ve bu fiyata amd ekran kartları çok iyi gözüküyor ama internette baktım amd tarafında wattman gibi hatalar var nvidia tarafında sıkıntı yok ama alacağım sistem rx6650 xt ve 3060 rakibi ama arada fiyat farkı çok fark var ne yapmalıyım
  20. T

9.5k bütçe ile hangi tablet almalıyım?

arkadaşlar benim 9.5k bütçem var bununla bir tablet almak istiyorum ama kafam çok karışık SEÇENEKLER a) mi pad 5 b) mate pad 11 c) İpad 9. nesil d) mi pad 6 yı beklemeliyim
Top Bottom