Arama sonuçları: *

1. P

cs 1.6 200 fps sabıt sorunu (steam)

144 hz
  2. P

Bilgisayar calismiyor

hocam bende de aynı sorun oldu temızledıkden sonra arastırdım ram ve bıos pılını cıkarıp takın dıyorlardı ben ramı cıkarıp takınca oldu sende dene ıstersen
  3. P

cs 1.6 200 fps sabıt sorunu (steam)

herkese selamlar steamden aldıgım cs 1.6 da fps 200 ü gecmıyor nekadar kod yazsamda yınede aynı fps artması ıcın ne yapmam lazım PC ÖZELLİKLERİ ekran kartı = amd rx 7600 ıslemcı = amd ryzen 5 5500 ram = 8x2 16gb 3200 mhz
  4. P

fc 24 fps drop sorunu

herkese selamlar fc 24 de sureklı fps drop yıyorum gereksız bır sekılde ara sahnelerde gecıslerde oyunu oynarken bıle fps 140 lardan 1 lere 4 lere dusuyor bı 2 3 sn sonra yenıden duzelıyor sonra yıne aynı sekılde dusup yukselıyor hep oyun zevkım kalmadı resmen cozumunu bılen cevaplarsa sevınırım
  5. P

fifa Ultimate Team kadro onerısı

herkese selamlar fıfa ultimate kadrom bu sekılde kadromu daha ıyı yapmak ıcın onerılerınız beklıyorum transfer onerısıde olabılır tessekurler
  6. P

TURK TELEKOM MODEM INTERNET HIZI COK DUSUK

herkese selamlar yasadıgım yerde cok sıddetlı yagmur ve sımsek sonucu modemım yandı ve calısamaz hale geldı musterı temsılcısını aradım geldıler modemı degıstırdıler ama ınternet hızı cok dusuk video izlerken bıle kasmalar donmalar oluyor bu sorunun cozumu varmı bılen varsa cevaplarsa sevınırım...
  7. P

fifa24 ve rdr2 fps drop sorunu

TESSEKURLER
  8. P

hocam sımdı drıverı sılıp tekrar yukledım fakat EXPO/XMP AYARI NASIL ACILIYOR ONU PEK BILMIYORUM BILGILENDIREBILIRMISINIZ
  9. P

tabi ekran kartı : amd rx 7600 8 gb islemci : amd ryzen 5500 ram: 8x2 16 gb 3200 mhz ssd: kıngston 1 tb m2 ssd
  10. P

herkese selamlar rdr2 ve fifa 24 de ıkıde bır fps drop yıyorum anlık olarak sıklıkla fps 1 lere 8 10 lara dusup gerı gelıyor acaba pc de mı sorun var dıye baska oyunlarda denedım ama onlarda bı sıkıntı olmuyor sadece bu 2 oyunda var bu sıkıntı bu fps dropları yuzunden oyun zevkım kalmadı sorunu...
  11. P

hıkayelı oyun onerısı

hocam pekı bu oyunların sıralaması varmı yoksa kafama gore oynayabılırmıyım
  12. P

hıkayelı oyun onerısı

herkese selamlar malum yaz geldı bende yazın oynayabılcegım guzel hıkayelı oyun aryorum onerılerınızı beklıyorum (PC İÇİN ) oynadıklarım: GOD OF WAR RDR2 UNCHARTED 4 DAYS GONE THE LAST OF US PART 1
  13. P

pc rdr2 donma kendı kendıne alt tab atma

evet
  14. P

pc rdr2 donma kendı kendıne alt tab atma

herkese selamlar rdr2 ye yenı basladım fakat soyle bır sorunum var 2de bır oyun ekranı donuyor kendı kendıne hızlı bı sekılde alt tab atıyor sonra yıne oyuna gırıyor bazen bır kere bazen 4 5 kere art arda altab atıp oyuna tekrar gırıyor acaba bılgısıyarmı zorlanıyor dıye grafıklerı orta dan...
  15. P

god of war pc ses kesılmesı

teşşekür ederim
  16. P

1717850580 tam anlayamadım nasıl yapıldıgını anlatma sansınız varmı acaba
  17. P

herkese selamlar pc den god of war oynuyorum fakat soyle bı sorunum var oyunu oynarken ses gıdıp gelıyor ozellıkle yuksek ses olunca vs sesı dusurdum ama yıne gıtmedı acaba sorun kulaklıgımdamı dıye baska oyunda denedım ama baska oyunlar da boyle bı sorun yok sadece god of war da boyle bu...
  18. P

god of war mouse hareket ettrınce ekran bulanıklasması

herkese selamlar pc den god of war oynuyorum fakat bı sorunum var oynarken mouse dondururken hareket ettrırken vb agaclardakı yapraklar calılar vb seyler bulanıklasıyor bu olan sorunmu yoksa oyunun kendısıylemı alakalı sorunsa cozumunu bılen cevaplarsa sevınırım ek: grafıklerı dusursem bıle...
  19. P

ps4 kolu fıfada xbox kolu olarak gozukuyor

herkese selamlar fıfa ıcın replıka ps4 kolu aldım fakat oyuna gırdıgımde calısıyordu ama kolun tusları xbox kol tusu olarak gozukuyor bunun sebebını bılen varsa cevaplarsa sevınırım
  20. P

FIFA KIT CREATOR virüslümü

herkese selamlar fifa 24 ozel logo ve ozel forma yapmak ıstıyorum arastırdım ve bu programı buldum vıruslumudur vaya pc ye zarar verırmı bılen varsa cevaplarsa sevinirim
Top Bottom