Arama sonuçları: *

1. L

LG 24GN60R-B VS ASUS VP249QGR

Nasıl hocam monitörden memnun musun herhangi bir sorun var mı, pişmanlık yaşadınız mı?
  2. L

Çözüldü✓ LG monitör mü yoksa Asus mu?

Nasıl hocam memnun musun monitörden herhangi bir sorun var mı, bir pişmanlık oldu mu ?
  3. L

Freesync premium - G-Sync

Hakkında pek olumsuz bir yorum görmediğim freesync premium destekleyen Gigabyte G24F-2 monitörü almayı planlıyorum fakat ekran kartım rtx 3060. Monitörü DP kablosu ile bağlarsam sorunsuz bir şekilde G-Sync kullanabilir miyim? Aynı bu şekilde kullanan kişileri gördüm fakat 5k gibi bir meblağ...
  4. L

Hava sirkülasyonu iyi olan kasa önerisi ve sistem yorumu

Msi kasa benimde ilgimi çekti fakat biraz dar yorumları gördüm eğer kullandığım parçalarda bir sorun olmazsa o kasayı da alabilirim. Fakat sizin önerdiğiniz psu gold sertifikalı olduğu için o aklıma daha çok yatmıştı. Beni tek şaşırtan fiyatı başka yerlerde Seasonic gold psu 3300lerden başlıyor...
  5. L

Hocam kasa olarak Zalman N5MF modelini 1800 liraya gördüm duyduğum kadarıyla gayet iyi bir kasaymış ona ne dersiniz
  6. L

Selamlar Anakart : Prime B660M-A İşlemci : i5 12400F Ekran kartı : Asus Dual 3060 12GB Ram : Kingston Fury 8gb x2 SSD : Samsung Evo 970 500GB Bu sistem hakkında görüşleriniz nelerdir işimi görür mü (valo, cs tarzı oyunlar oynayacağım) ve buna uygun bir kasa, psu önerisinde bulunabilir misiniz ...
  7. L

PCKOLİK HAZIR SİSTEM

Hocam nasıl şu ana kadarki tecrüben, siteden memnun kaldın mı herhangi bir sorunla karşılaştın mı ? Bende almayı düşünüyorum da oradan.
  8. L

Kasa ve Psu Önerileri

Sağ olun. Peki https://www.gaming.gen.tr/urun/307394/furkan-emirce-e1-intel-i3-12100f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ şuna ne dersiniz işlemciyi 12400f yapacağım bunu aldığım takdirde bir de anakartı b660 plus'a yükselteceğim fiyatlar neredeyse...
  9. L

Sistem iyi mi?? Sorunu varmı?

Hocam kasadan memnun musun herhangi bir sorunu var mı
  10. L

Kasa ve Psu Önerileri

Selamlar, hazır sistem alacağım ama kasa konusunda emin olamadım fikirlerinizi bekliyorum. İşlemci : Ryzen 5 5600 Anakart : Asus prime B550m-A Ekran kartı : Asus Radeon Rx 6650 XT SSD : MLD M300 500GB RAM : Kingston 8GB FURY Beast 3200Mhz CL16 DDR4 x2 Bu sisteme VENTO VG20A 650W 80Plus...
Top Bottom