Arama sonuçları: *

1. M

Aygıt Yöneticisi "System Firmware kod 10" hatası veriyor

Bilgisayarım ASUS TUF ve böyle bir hata var tıklayınca kod 10 yazıyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.
  2. M

4000 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Teşekkür ederim razer kraken v3 pro aldım :D
  3. M

BosnaHersekte Okumak

BosnaHersekte yaşam koşulları yurt ev fiyatları yaşam koşulları ve uluslararası bosna hersek üniversitesi hakkında bilgi sagibi olanlar yazabilirse memnun olurum
  4. M

Laptop Soğutucu Önerisi. Bütçe 700tl

Benimki asus tuf a15 1690286332
  5. M

Kardeşim Ns3000 kullanıyor ve 8 derece fark yaratıyor
  6. M

Zalman Ns3000 bakmıştım ama piyasada kalmamış.
  7. M

Kalemli Tablet önerir misiniz?

Teşekkür ederim bu bile yetti hocam
  8. M

Bana soruyorsan 2 1689240289 Teşekkür ederim. Not alma açısından ipadler çok kolaylık sağlıyor samsungun düz yazıya çevirmesi bile zor oluyor bazen.
  9. M

O kadar para vermeye gerek yok diye de demiyor değilim.
  10. M

s8+ bakıyordum S8+ ın fiyatına ipad mi almak mantıklı bu arada apple ekosistemim yok. S8+ ın da not alma sistemi baya iyi özellikle kaleminin çeviri özelliği benim ilgimi çekiyor.
  11. M

Teşekkür ederim bi bakayım neleri varmış
  12. M

Teşekkür ederim
  13. M

Kaçıncı nesil kalem
  14. M

Diş hekimliği için pdf notlarına çalışıp yazabileceğim kalemi olan( kaleminde çeviri olursa iyi olur) onun dışında dizi film için iyi olan tablet önerisi bekliyorum. https://www.samsung.com/tr/tablets/...b-s8-plus-wifi-graphite-128gb-sm-x800nzaatur/...
  15. M

Çevirili, kalemli tablet önerisi

Diş hekimliği için pdf notlarına çalışıp yazabileceğim kalemi olan( kaleminde çeviri olursa iyi olur) onun dışında dizi film için iyi olan tablet önerisi bekliyorum. https://www.samsung.com/tr/tablets/galaxy-tab-s/galaxy-tab-s8-plus-wifi-graphite-128gb-sm-x800nzaatur/...
  16. M

1000tl 2000tl arası kablosuz mouse önerisi

Teşekkür ediyorum
  17. M

8 khz pro nun indirimini kaçırmasaydım iyiydi de yine alınır bu da kablosu çok sıkıntı çıkarmaz diye düşündüm
  18. M

400 TL farka değiyor mu peki Çoğunlukla evde değilde dışarıda kullanacağım için kablosuz istemiştim ama böyle de sıkıntı olur mu bilemedim
  19. M

İşlemcim ryzen 9 7940HS
  20. M

Aklımda SteelSeries Rival 650 vardı ama uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkardığını okudum o yüzden vazgeçtim. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-glorious-model-o-mat-kablosuz-oyuncu-fiyati,967713511.html...
Top Bottom