Arama sonuçları: *

• Users: Alph4
  • Order by date
  1. A

Realme Gt2 ui 4.0 sorunu

herkese merhaba realme gt2 ide realmi ui 4.0 yaptıktan sonra aşırı derece bir ısınma şarjın çok hızlı bitmesi ve fps dropları ile karşı karşıya kaldım bu sorunu yaşayan başka biri varsa yardım ederse çok sevinirim
  2. A

Ekran kartından tam verim alamıyorum

Aynı
  3. A

iPHONE 13 hala alınır mı

Kesinlikle alınmaz snapdragon veya mediatek dimensity serisi olan telefonları tercih edebilirsin benim önerim s23 alman içinde 8gen2 bulunuyor 8gen1 e kıyasla ısınmıyor ve a15 bionic ten çok daha üstün bir işlemci daha az batarya tüketiyor kesinlikle s23 almanı sonuna kadar tavsiye ederim 29000...
  4. A

Sorun valorantta değil sen demek istediğimi tam anlamamışsın valorant gibi düşük grafikli bir oyunda bile bu fpsleri veriyor diğer oyunlardan bahsetmiyorum bile sana en dandik oyun olarak valorantı söyledim bir bilgin yoksa yorum yazma buradı forum yardımlaşma yeri 1689872723
  5. A

işlemci tabanlı ancak bu kadar ekran kartının düşük kullanılması normal değil almam gereken fps i alamıyorum ve drop yiyorum
  6. A

Öncelikle selamlar şuanda kullanmakta olduğum gtx 1650 ekran kartına sahibim ekran kartımdan bir türlü tam verim alamıyorum valorantta yüzde 10 ile 15 arası gidip geliyor bu arada işlemcim r5 2600 ekran kartımın herşeyi güncel valorantta 55 derecede çalışıyor işlemci 80 ile 85 derecede her yolu...
  7. A

8. A

5-6 Bin Tl Tablet Önerisi

tab s6 lite tercih edebilirsin
  9. A

atarım 1689066409 yalnız demosu yok
  10. A

Öncelikle herkese selamlar şuan da elimde asus tuf gaming gtx 1650 oc edition ekran kartı bulunuyor ancak valorant gibi bir oyunda 150 ile 200 arası fps veriyor %15-%20 civarlarında çalışıyor işlemcide r5 2600 %20 civarlarında normal şartlarda 250 ile 300 almam lazım ancak tam verim alamıyorum...
Top Bottom