Arama sonuçları: *

1. I

Yardım Kasamın ssdsini yükseltmek istiyorum ne yapmam gerekir

Kasada 500gblık bir ssd var 1tblık yeni bir ssd işe değiştirmek istiyorum. Ne yapmam gerek içindekileri fln nasıl akatarabilirim kolayca?
  2. I

Epicde aldığım oyun ücretsiz olunca iade edebiliyor muyum

Epic gamesden doki doki plus aldım oyun 8 şubatta ücretsiz olucak ama iade süresi geçti maalesef. Başka bir sorduğum soruda sonradan ücretsiz olan oyunların iadesinin yapıldığını söylemişti biri bunu nasıl yapabilirim yada böyle bişey var mı
  3. I

Mavi Ekran Oyun oynarken dondu ve mavi ekran verdi

Valorant oynarken oyun dondu ve mavi ekran ekran geldi daha önce 2 defa daha yaşadım aynı sorunu neden kaynaklı olabilir
  4. I

İnternet olmasına rağmen valorant ta bağlanma sorunu oluyor

Bilgisayarda bazı oyunlar çalışmıyor özellikle valorant ta bağlantı sorunu uyarısı veriyor. Epic games den aldığım oyunlar çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
  5. I

Mavi Ekran Bilgisayarımdaki uygulamalar açamıyorum

Bilgisayarım birkaç gündür kendiliğinden mavi ekran veriyordu (bugün sabah açtığımda mavi ekran geldi) şuanda hiçbir uygulamaya doğru düzgün giremiyorum. Mesela valorant açarken ya hiç açılmıyor yükleme ekranında kalıyor yada oyuna girmek isterken oyuna bağlanma hatası veriyor. Epic games...
  6. I

Microsoft store de indirim süresi ne kadar

Microsoft storedaki indirimlerin süresi ne kadar acaba İnternette yanıt bulamadım
  7. I

the stanley parable dublajı nereden bulurum

oyunu epic gamesden aldım dublajı nereden bulup nasıl kurucam yardımcı olursanız sevinirim
  8. I

yeni fiyatlarla steamden oyun alma

steam den oyun alırken ödeme yaptığımızda paramızı direkt dolar olarak mı kesiyor yoksa ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler
  9. I

Öneri vp alınabilecek en uygun yer

Vp fiyatları zamlanmış. Normalde vatan game den alıyordum. Şu anda en uygun ve güvenilir şekilde nereden vp alabilirim öneriniz var mı ? şimdiden teşekkürler.. (kategori yanlış ise kusura bakmayın)
  10. I

Yardım Oyunun dilini nasıl değiştirebilirim

Geçen günlerde epicden bu oyunu indirdim sayfasında İngilizce metin var gözüküyordu oyun Çince olarak açıldı seslendirme İngilizce ama altyazı Çince. Ayarlarda da değiştiremiyorum dilini. Bilgisi olan var mı acaba (oyun adı eternal threads)
  11. I

Yardım Telefonumdaki uyarı neyden kaynaklı olabilir

Huawei mate 20 Lite kullanıyorum. Dün akşam böyle bir uyarı verdi kaldırı seçtim ve Google silinip tekrar yüklendi sanırım. Sorun neyden kaynaklı olabilir
  12. I

Bu fiyata bu kulaklık alınır mı

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-gamepower-kugon-siyah-7-1-surround-rainbow-gaming-fiyati,285417570.html İyi akşamlar herkese bu kulaklığın fiyatı uygun, sizce alınır mı?
  13. I

İninal kart veli izni istiyor mu

Ininal hesabı açacağım 13 yaşından büyüğüm veli izni istiyor mu ve sizce kullanışlı mı
  14. I

Çözüldü✓ Donanım sanallaştırma nedir? Açık veya kapalı durumdaki fark ne

Donanım sanallaştırma nedir bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Nereden açılabilir? çtığımızda yada kapattığımızda ne sağlıyor (Konu hangi kategoriye giriyor bilmiyorum yanlış kategoriye kusura bakmayın)
  15. I

Bu aldığım key doğru mudur

https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-lisans-key-satin-al/ Bu lisans anahtarını aldım Windows 10 pro yüklüydü bilgisayarımda. Bir yazı geldi normal dimi bu yazı yanlış bir şey yoktur umarım
  16. I

Çözüldü✓ Gamepower mikrofonu kaliteli kulaklık önerisi

İyi akşamlar herkese. Kardeşime gamepower kulaklık bakıyoruz sadece gamepower olucak çünkü indirimli alıcağını söyledi bana. Mikrofonu güzel bir kulaklık önerir misiniz bu markada. şimdiden teşekkürler
  17. I

Öneri Şuan en ve güvenilir vpyi nereden alabilirim

(Konu kategorisi yanlış olabilir kusura bakmayın) ilk defa vp alacağım en ucuz ve güvenilir şekilde nereden alabilirim?? Yardımcı olursanız çok sevinirim
  18. I

Samsung A34 256gb alınır mı

Samsung A34 256gb Model telefon alınır mı artıları eksileri neler kullananlar veya bilenler varsa bilgilendirirseniz sevinirim
  19. I

Windows lisansı nereden alabilirim

Win 10 pro key alıcam daha önce alışveriş yapıp sorun yaşamadığınız siteler varsa önerirseniz sevininirim
  20. I

Çözüldü✓ Klavye alırken en çok neye dikkat etmeliyim

Klavye arıyorum bir süredir en çok nelere dikkat etmem gerekir ve öneriniz varsa çok iyi olur Bütçe belki biraz aşabilir
Top Bottom