Arama sonuçları: *

1. M

Dmc 5 mi resident evil 2 mi

Ikiside 7.5 dolar gibi fiyata düşmüş sizin öneriniz hangisidir farklı tipte oyunlar ama ikisini oynadiysaniz hangisinden daha fazla keyif aldiniz önerirsiniz
  2. M

Bu sistem 45k eder mi?

https://www.incehesap.com/phantom-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46900/ 4060 ti 45k eder mi yoksa 4070 e falan mi yükseltim sizce
  3. M

Bu epic games sepeti alinir mi

Hocam böle 1 sepet yaptim gow alip almama konusunda çok kararsizim sizce alinir mi
  4. M

Rdr 2 skyrim ve outlast 1 alinir mi

Hocam epic gamesdeki indirimlerden faydalanmak istiyorumda böyle 1 sepet yaptim 300 TL eder mi sizce tavsiyeniz var midir?
  5. M

Rdr 2 skyrim ve outlast 1 alinir mi

Hocam epic gamesdeki indirimlerden faydalanmak istiyorumda böyle 1 sepet yaptim 300 TL eder mi sizce tavsiyeniz var midir?
  6. M

Rdr 2 skyrim ve outlast 1 300 TL alinirmi

Hocam epic gamesdeki indirimleri degerlendirmek istiyorumda bu pakete ne dersiniz
  7. M

Epic games sağlam oyun verir mi

Oyun almayi dusunuyorumda bu son günlerde sizce epic games i beklemeli miyim yoksa boş oyunlar mi verir ?
  8. M

Mhz farki önemli midir

3200mhz iki tane ddr4 8 gb ramim var 2 tane 3600mhz alsam sikinti olur mu
  9. M

Cyberpunk 2077 267 TL alinir mi

Epic gamesde cyberpunk 2077 267 TL'ye denk geliyor sizce o kadar eder mi çunku son butçem bu baska oyun onerileri var midir?
  10. M

Epic kuponu oyun önerileri

Epic games de güzel olan oyunlar varsa max 300 lira gibi sepette tutucak sekilde önerceğiniz var midir ? ( witcher 3 ü aldim)
  11. M

Epic games %33 indirimi kuponu tek 1 oyun için mi

Epic gamesdeki kuponu kullanmak istiyorum ama 200 TL ve uzeri 1 oyun mu yoksa toplam 200 TL lik 1 sepet mi yapmamiz gerekiyor ?
  12. M

Crysis trilogy 92 TL alınır mı?

Merhabalar steam dolar olmadan önce crysis trilogy remastered serisi 92tl eder mi?
  13. M

Yazıcı onerisi var midir

Tavsiye edeceginiz yazici var mıdır? Uzun süre kullanmak için aliyoruz
  14. M

A54 mü poco x5 pro mu note 12 pro mu

Hangisini alicagima cok kararsiz kaliyorum nerden baksam biri kazanip digeri kaybediyor pocoyads cok guvenemiyorum siz ne dersiniz
  15. M

Beyler bu kablo ne işe yarar bosta duruyor

Gordugunuz gibi 14 slotluk yerde benim 16 slotluk kablo var ekran kartinda bu sikinti çikarir mi
  16. M

Victus 16 s0035NT 37k sizce alinir mi

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0035nt-ryzen-5-7640hs-16gb-ram-geforce-rtx-4060-8gb-512gb-ssd-161-in-fhd-144hz-freedos-gm-7z5z2ea-p-HBCV00004KUB8J?magaza=HP+Store+T%c3%bcrkiye&url_src=and-product-detail Linkini biraktim sizce nasildir fiyatina eder midir?
  17. M

30k ya kadar laptop tavsiyesi nedir?

Dijital oyun tasarimi okumayi dusunuyorum sizin 30k ya kadar tavsiye edebiliceginiz laptoplar nelerdir? Victus markayi cok goruyorum tavsiye eder misiniz?
  18. M

Disk kullanimi %100 sorunu

Ara oyun oynarken %100 ü gorup bi anda %0 a dusuyor yada bisey yapmazken %50 e 40 a cikip geri dusuyor normal midir acaba
  19. M

Outlast 2 42 TL alinir mi

42 TL indirim olmus yakin zamanda biticek sizce alinir mi
  20. M

165 hz kullanirken ekran alt tarafi karincalananiyor

möniterde ayni bu sekilde 1karincalanma oluyor bunu 144 hz'e çektigimde duzeliyor yada hiçbirsey yapmasam 15 dk sonra kendi kendine gidiyor ama ne zaman bilgisayarim açsam bu durumla karşilasiyorum sebebini bilen var midir acaba ?
Top Bottom