Arama sonuçları: *

1. V

RTX 4070 tı super e hangiişlemci gider

Tamam hocam ALLAH (c.c.) razı olsun 1724307790
  2. V

RTX 4070 tı super e hangiişlemci gider

merhabalar rtx 4070 tı supere hangı ıslemcı gıder ve hangı markanınkını almalıyım
  3. V

Anakarttan cızırtı sesi geliyor

merhabalar oyuna gırdıgınız zaman ses artıyordur buyuk ıhtımalle bunun adı coıl whıne ekran kartında olan elektrık bobınler arasında gecerken bobın sayısı az olunca ses yuksek oluo bobın sayısı fazla olursa ses az olur bobın basına dusen elektrık azalacagında herhangı bır sorun yok bu seste...
  4. V

Sisteme bileşenlerı uyumlu mu?

tamam hocam teşekkurler
  5. V

Ryzen 5 5600X için ROG STRIX B550-E GAMING + MAG CORELIQUID 240R vs. ROG STRIX B550-F GAMING + PF240

kardeş 16 gb ram az kalır gıbı onları yukseltılebılıomu
  6. V

hocam bu sıte guvenılırmı oda var bıde 9 adet fan dıyor 360 mm sıvı sogutma taksam 1 egsos fanı 3 de ekstra fan olurmu
  7. V

hocam bırazıyı bısey olsun dedım butce 120 max fazlası olmaz 1724250468 hocam o kasada ekran oldugundan dolayı bı konsept dusunuyourum ondan dolayı
  8. V

arkadaşlar yenı sıstem toplamak ıstıyorum sıstem bıleşenlerı sırasıyla HYTE y70 touch rog 4070 16 gb asus rog strıx z790-h gamıng ankart 4 adet corsaır velegance ram 16 gb lık samsung 980 pro 2tb m2 ssd asus rog strıx aura 850 watt psu İŞLEMCIYI PEK ANLAMDIGIMDAN YAZMADIM SIZIN ONERILERINIZI...
  9. V

arkadaşlar yenı sıstem toplamak ıstıyorum sıstem bıleşenlerı sırasıyla HYTE y70 touch rog 4070 16 gb asus rog strıx z790-h gamıng ankart 4 adet corsaır velegance ram 16 gb lık samsung 980 pro 2tb m2 ssd asus rog strıx aura 850 watt psu İŞLEMCIYI PEK ANLAMDIGIMDAN YAZMADIM SIZIN ONERILERINIZI...
  10. V

İşletim sistemini seç

Kanka oldumu deniycemde
  11. V

Windows 10 sifirlarken işletim sistemi seçin yaziyor

Bilgisayarı sifirlarken işletim sistemi seçin yaziyor 2 sinide denedim ama aynı ekrana geri dönüyor Windows orjinal deil bu arada acil cevap pls
  12. V

İşletim sistemini seç

A büyük
Top Bottom