Arama sonuçları: *

1. SEmrey

Hangi kulaklığı almalıyım?

Xiaomi buds eski kullandığım kulaklıktı onda hiç dediğiniz gibi kulaktan düşme veya alerji gibi sorunlar yaşamamıştım. Jabra kulaklığımda kutunun içerisinde silikonların çeşitleri var büyük-orta-küçük diye onları deneyerek hangisinde rahat edeceğinizi bulabilirsin. Bu sorduğunuz soruyu ne yazık...
  2. SEmrey

Hangi kulaklığı almalıyım?

Jabra elite 3 Active kullanıyorum ve oldukça memnunum, listenizde yok farkındayım. Ancak bu kulaklığıda incelemenizi tavsiye ederim. Aktif gürültü engelleme özelliği ile etrafta ki seslerden kurtulursunuz ve rahat bi yolculuk yaşayabileceğiniz düşünüyorum.
  3. SEmrey

10000 TL'ye Mouse kulaklık klavye önerisi

marka takıntın varsa daha fazla para vererek aynı özellikli logitech superlight 2 alabilirsin. 1714771326 ya da superlight 1 al 3,7k https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-logitech-g-pro-x-superlight-hero-910-005881-siyah-kablosuz-oyuncu-fiyati,1094016285.html superlight 2 5k
  4. SEmrey

rx 580 ryzen 5 5600 16gb ram

benim ekran kartım rx570 4gb valorant oynarken bazen yayın açıyorum1080p60fps yayını işlemciden veriyorum bu arada, hem oyunda işlemci tüketimi hemde valorantta işlemci tüketimi baya bi ısındırıyor işlemciyi onun çözümünüde kule tipi soğutucuyla hallettim şu an mis gibi, yayındayken genelde...
  5. SEmrey

750TL'ye bu mouse pad alınır mı?

biliyorum bunu, ama sert plastik mouse pad hiç denemedim.
  6. SEmrey

büyük mouse pad geçici bi hevesti 1714505801 bu mousepadi'de baya övüyolar takibindeyim.Teşekkürler
  7. SEmrey

Doğrudur, bütçem biraz fazla olduğu için bu mouse pad'i düşünmüyorum. Önerin için teşekkürler
  8. SEmrey

Şu an ki kullandığım mouse pad bundan iyi değil mi
  9. SEmrey

Merhaba arkadaşlar, Genelde valorant oynuyorum ve mouse tutuşum palm grip ve bilekten oynuyorum. Bilekten oynadığım için %50 control %50speed mouse pad almak ne kadar mantıklı? bu fiyat bandın'da önerebileceğiniz mouse pad var mı? https://www.amazon.com.tr/dp/B09SYCNZMJ?tag=akakceprime-21&th=1...
  10. SEmrey

Kablosuz mouse onerisi

Sen küçük mouse kullanıyormuşsun, eğer büyük shape mouse'a geçmek istersen darmoshark m3 öneririm.
  11. SEmrey

Kablosuz mouse onerisi

O bütçeye benim aktif olarak kullandığım darmoshark m3 var, genelde bende valorant oynuyorum, şarj konusunda gerçekten çok başarılı, şarjı neredeyse 1 haftaya yakın gidiyor. Ayrıca mouse bana çok hafif geldi, bi kaç kez masadan düşürdüm bana mısın demedi
  12. SEmrey

Ryzen 5 5600e Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşla işlemcilerimiz aynı bende ekran kartı olarak rx570var :/ yalnız 500watt psu ile söylediğiniz ekran kartlarını besleyebilecek mi??
  13. SEmrey

Yarın 3.kez direksiyon sınavına gireceğim sınavda neler yapmamı önerirsiniz?

Şaka maka bi yanada hocam, tamamen sakin olup kafanı toplaman lazım. 1714114182 Sınava girmeden önce eğer arabanız varsa ya da özel hoca veya bi arkadaşınızdan rica edip çalışma alanında tekrardan denemelisin
  14. SEmrey

Yarın 3.kez direksiyon sınavına gireceğim sınavda neler yapmamı önerirsiniz?

2 defa girmişsin sınava asıl girmeyen arkadaşlara senin taktik vermen gerekmez mi hocam
  15. SEmrey

Gaming Kulaklık Önerisi

https://www.incehesap.com/logitech-g-pro-x-2-lightspeed-gaming-kulaklik-981-001275-fiyati-67083/?utm_source=akakce.com&utm_medium=referral&utm_campaign=urun-listeleme&v=1.30 bu kulaklığı önerebilirim,renk seçenekleride mevcut. Aktif olarak hiç kullanmadım, bi ara internet cafede ilk nesiline...
  16. SEmrey

1500TL kablosuz mouse önerisi

yaklaşık 1 yıldır m3 modelini kullanıyorum,inan bende hiç öyle takılma sourunu yaşamadım. ayrıca masamdan bi kaç defa mouse düştü ve banamasın demedi
  17. SEmrey

Eğer elinde yedek mouse filan varsa bekle bence, eğer mouse ihtiyacın varsa satın alım yapabilrisin
  18. SEmrey

F1 pro max biraz absürt kaçar gibime geliyor
  19. SEmrey

Hocam eğer bütçeniz varsa malzeme kalitesi daha iyi olan vgn dragonfly f1 pro öneririm. Paranız olduğu zamanda 4k dongle alırsınız
  20. SEmrey

Hocam sizin bütçeniz tam olarak ne kadar, arkdaş vxr r1 önerdi bütçe aşıyor dediniz
Top Bottom