Arama sonuçları: *

• Users: femix
  • Order by date
  1. F

Erişim engellendi 0x5 hatası.

Herkese merhaba arkadaşlar steam üzerinden eskiden satın almış olduğum bir oyun var Euro truck simülatör fakat indirip girmeye çalıştığımda ise 'Bu oyuyn için işlem başlatılamadı: ''Erişim Engellendi.'' (0x5) hatasını alıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek varmı acaba google'den...
  2. F

Kulaklık Önerisi Bütçe 1000 TL

Herkese iyi forumlar arkadaşlar kulaklık önerebilir misiniz? max bütçem 1000 tl
  3. F

Of out memory hatası

Merhabalar the first descendant oyununda böyle bir hata ile karşılaşıyorum dünden beri belkide 10.hatayı alıp oyunum kapanıyor sorunu ve çözümünü bilen biri varmı acaba ? Sistem: b450m a-pro max anakart ryzen 5 5600g işlemci 16gb 3600 mhz ram cl18 rog strix 6650xt ekran kartı 600w 80+ power...
  4. F

6650XT bazı sorunlar

Bakacağım ilgin için teşekkür ederim
  5. F

6650XT bazı sorunlar

Evet malesef sorunlar devam ediyor 2 ay oldu alalı iade edemiyeceğim mecburen değişim talebi isteyebilirim birtek karttan şüphe duymaya başladım artık
  6. F

6650XT bazı sorunlar

Demin geldi driveri 23.9.2 ye güncelledim
  7. F

6650XT bazı sorunlar

Herkese iyi akşamlar ekran kartım rog strix 6650xt fakat 1 2 oyun dışında diğer oyunlarda sorun yaşıyorum siyah ekran ekranın donması fps drop ve dün betası açılan the first descented oyununda video belleği yetersiz diyip oyunun kapanması gibi bu tarz sorunlar yaşıyorum sanki ekran kartım 8/128...
  8. F

Anlık fps düşüşü yardımcı olabilecek varmı acaba

Yüksektede aynı şeyi yapıyor ortadada düşüktede
  9. F

🔥 EKMEK 7,5 ₺ OLDU! (Obeziteye tokat)

220 gramı 7.5 tl ye yiyorsun daha ne istiyorsun biz 200 gramı 7.5tl ye alıyoruz 20 gram karlısın
  10. F

50-65 derecelerde geziyor ekran kartı işlemcide 60 70 arası git gel yapıyor 1689763000 değerler böyle
  11. F

Sağa sola giderken hızlıca koşarken vs
  12. F

Merhabalar dün yeni ekran kartı aldım rog strix 6650xt eski ekran kartım rog strix 1050ti'dı eski ekran kartımda warframe adlı oyununda anlık takılma yaşamıyordum 1 saniyelik takılma oluyor bu ekran kartımda ayarlar olması gerektiği gibi 160 fps den bir anda 120 lere 100 lere düşüp ekran 1...
  13. F

Ryzen 5 5600 mü yoksa 5500 mü

5600 alabilirsin güzel işlemci
  14. F

8000 TL BANDI EKRAN KARTI ÖNERİSİ

Alamadım malesef fiyat artti 11 bin TL'ye ...
  15. F

Çok teşekkür ederim ilgi ve alaka için iyi forumlar dilerim.
  16. F

Ürün özelliklerinde 650 watt yazıyor bende 600 var alamıyacağım malesef :) Başka bakmam gerekiyor
  17. F

Rog strix 6650xt hoşuma gitti şuanki kullanmış olduğum kartta rog olduğu için
  18. F

Bu ekran kartı gayet iyiymiş alınabilir evet teşekkür ederim öneriniz için .
  19. F

Önerin için teşekkür ederim ama amd'nin ekran kartlarında hatalar mevcut diyorlar bıktırır derecedemi bu sizce ? :)
Top Bottom