Arama sonuçları: *

• Users: Yaggizx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

MediaMarkt Siparişim Gözükmüyor

Yaklaşık 10 dakika önce MediaMarkt üzerinden kulaklık siparişi verdim. E posta geldi ama siparişlerim kısmında gözükmüyor yardımcı olur musunuz?
  2. Y

JBl Tune 710BT Nasıldır?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-tune-710bt-kablosuz-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-siyah-1217683.html kulaklığı kullanan var mı , alıınır mı?
  3. Y

2000 TL'ye Wireless kulaklık önerisi

2K bütçeye Wireless kulaklık arıyorum. Kullanacağım yerler: PS4 - PC - Mobil. Kullanma amacım: Oyun, dizi, müzik. Aklımdaki SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol. Mikrofonu çıkarsa iyi olur dışarıdada kullanacağım.
  4. Y

SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition alınır mı?

Öncelikle merhaba. SteelSeries Arctis 1 Wireless PS Edition Oyuncu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol linkteki kulaklığı alacağım bunun hakkında birkaç soru sormak istiyorum. Wireless olarak kullanmak istiyorum ama PC'mde Type-C girişi yok Wireless olarak nasıl kullanabilirim? Ve alınır mı...
  5. Y

Ekran Kartının Altına Fan Takmak Ve Bunun Hakkında Bir Kaç Soru

Gametech redline kasam var ve ekran kartının altında 2x 120mm fan desteği var (PSU bölümünün üstünde) buraya fan takmak istiyorum ve bir kaç sorum var. - https://www.trendyol.com/id-cooling...tiqueId=61&merchantId=670705&utm_source=share Bu fanı almalı mıyım? - Ve 3 ön fan 2 alt fan olunca 1...
  6. Y

RX6600 i3 13100F sistem için PSU önerisi

PC'min bütün özelliklerini yazıyorum 80+ PSU önerirseniz sevirim. 3 giriş fanı. 1 egzoz fanı. i3 13100F stok fan. Sapphire Pulse RX6600 2 stok fan. Kingston Fury Beast Kf432c16bb1/16 (1 adet var 1 tane daha aynısından alacağım) 970 EVO Plus M.2 SSD 500GB. 860 EVO SATA SSD 250GB. Wdc HDD 500GB...
  7. Y

H610M-E Secure Boot açma

H610M-E anakartta secure boot nasıl açarım?
  8. Y

Samsung SSD ve WDC HDD diskler B660 BOMBER anakartla uyumlu mudur?

Bu bileşenler MSI B660 BOMBER DDR4 4600MHz (OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI VGA mATX Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu anakarta uyar mı?
Top Bottom