Arama sonuçları: *

• Users: Bay Yaman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Bay Yaman

Yardım Klavyemin kasasını açamıyorum

Arkadaşlar merhaba linkte bulunan klavyeyi Abdullah abinin önerisi üzerine almıştım. Klavyeyi açıp modlamak istiyorum fakat klavyeyi ne yaptıysam açamadım gasket ( geçmeli/tırnaklı ) yapıda ve bu tarz klavyeyi ilk defa kullanıyorum. Konu ile alakalı herhangi bir video bulamadım. Yardımcı...
  2. Bay Yaman

Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar merhaba Fiyat performans oyuncu koltuğu arıyorum. Hepsiburada üzerinden almam lazım. Birkaç tane model buldum bütçe +-500 olarak değişebilir. Bildiğiniz önerebileceğiniz koltuk var mıdır ? 1- Exvega Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz Duman 2024 Serisi...
  3. Bay Yaman

2. Monitör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Twitch üzerinden yayın açıyorum 2. Monitör çok gerekli oluyor bazı durumlarda. Pivot veya vesa destekli bir monitör arıyorum. Öyle aşırı iyi bir monitöre gerek yok. Ana monitörüm 24 inch ona göre monitör önerisi verebilir misiniz ?
  4. Bay Yaman

Amd freesync kullanılmalı mı ?

Merhaba arkadaşlar Genel olarak cs ve valo oynuyorum. Fps genel ortalaması 300 civarında. Monitörüm gigabyte g24f-2 180 hz. Bildiğiniz üzere oynadığım oyunlarda gecikme seviyesi önemli minimuma indirmeye çalışıyorum. G sync veya amd freesync premium sizce açılmalı mı ? Ve gecikmeyi minimuma...
  5. Bay Yaman

Esc tuşu hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba Mizar mz 60 klavyem var %60 boyutunda Esc tuşuna bastığımda ^^ işareti çıkıyor fn ile aynı anda basınca esc çalışıyor bunu fn basmadan makro atamak gibi bir yolu var mı ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  6. Bay Yaman

Lga 1700 pin soğutucu önerisi

Merhaba arkadaşlar İ3 12100f işlemcim var biliyorum i3 12100 f için stok yeterli ama ileride işlemci yükseltmeyi planlıyorum fiyat performans hava/sıvı soğutucu önerisi yapabilir misiniz ? Teşekkürler
  7. Bay Yaman

İşlemcimi değiştirmeye değer mi ?

Arkadaşlar merhaba i3 12100f işlemcim var hem işlemcimi hem anakartımı satıp r5 5600 e geçmek ne kadar mantıklı 8x2 3200 mhz ram rx6600 ekran kartım var Genelde valo cs oynuyorum
  8. Bay Yaman

Mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar merhaba %60 beyaz renk klavye arıyorum f\p olursa çok iyi olur 1 k veya civarında bütçe ayarlayabilirim. Yurtdışı amazon siparişi olabilir.
  9. Bay Yaman

Çözüldü✓ Darmoshark n3 driver sorunu

Arkadaşlar merhaba Reddit üzerinden n3 için driver indirdim. Fakat driver arayüzünü açtığımda mouseyi görmüyor. İşin garip tarafı mouseyi kullanıyorum. Yardımcı olabilecek var mı ?
  10. Bay Yaman

🔥İndirim 2 al 1 öde Maxiway creatine 500 gr 199tl

Merhaba Markayı net olarak bilmiyorum ama 200 TL ye 1 kg creatin bedava gibi geldi aldım 1 adet ihtiyacı olan varsa buyursun 2 al 1 öde kampanyası var bilginize. https://ty.gl/7vi2cp55av
Top Bottom