Arama sonuçları: *

1. B

Emilatör Tesipit Sorunu

Knight Mobil oyun emilatörlerde açılmıyor hepsini denedim olmadı
  2. B

2. modem nasıl router olarak kullanabilirim

arayüzden genel ağ ayarlarına girip modemin çalışma modunu kablosuz dağıtıcıya alman gerekiyor öce sonra ikinci modemin köpri bağlantı ipsini değiştirmelisin çakışmamaları için örnek olarak 192.168.1.1 ana modemin ip adresi diğerini 192.168.2.1 yada 192.168.1.2 yapman gerekiyor sonra ikinci...
  3. B

MODEM ARAYÜZÜ AÇILMIYOR YARDIMCI OLSUN BİRİSİ PLS

Yaşadığın sorunu tam olarak bilmiyorum ama reseti modemdeki küçük noktaya 10 sn basarak yapıyorsun demi modemi fabrika ayarlarına getirerek arayüz şifren modemin üstündekine döner o şekilde denedin mi
  4. B

Motorine ve Benzine 5TL ÖTV Zam

Ne bekleniyordu ki bunlar zaten olacaktı adam bir gün önce ekonomi kötü düzeltecez diyor konuşmasında bir gün sonra ekonomi süper bir sıkıntı yok diyor bunlar sıkıntı olmayan hali meyve bile alamıyorsun marketten pazardan aracına yakıtı nasıl alacaksın
  5. B

Emilatör Tesipit Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum oynamak istediğim bir oyun var emilatörle ama bu oyun emilatör tespit edildiği için açılmıyor.Emilatörü tespit edilmesini engellemenin yolu var mı yada ne yaparak bu oyunu açabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom