Arama sonuçları: *

• Users: ELNUR5
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

dahlili ekran karti calismiyor

selam gorduyunuz gibi intel uhd ekran karti kulanilmiyor bu yuzden pil tuketimi cok fazla gidiyor. Amma ben intel uhd yi yeniden etkinlestiremiyom. Bilgisayar simdi sadece rtx4060 kullaniyor ben ne yapa bilirim ki 2 ekran kartida kullanilsin
  2. E

Gaming Kulaklık önerisi

Selam bir gaming Kulaklık arıyorum büdcem Max:1500 TL. Trendyoldan almak istiyorum o yüzden ordan önerin
  3. E

Gamepower fujin alınır mı??

Selam ben bir kulaklık arıyordum ve gamepower fujinin iyi olduğunu duydum. Amma uzun kulanımda ne gibi sıkıntılar çıkacaktır bilmiyorum bu kulaklıkı kullanan varsa kendi fikirlerini söyleye bilirmi. Ve ya fujinden başqa önere bileceyiniz kulaklık varmı?
  4. E

Gaming Kulaklık önerisi

Selam arkadaşlar. CS, PUBG mobil için gaming Kulaklık arıyorum Max 1000 TL bütçem var. Trendyoldan satın almak istiyorum o yüzden Trendyoldan önerirseniz sevinirim
  5. E

Lisans gitdi ne yapayım

Arkadaşlar benim PC de problem çıkdı ve qarantiye götürdüm adamlar PC ye format atdılar ve windows 11 pro kurdular. Amma lisansım gitdi. PC bana lisansımın Windows 11 home da olduğunu söylüyor. Ben şimdi Windows 11 home yazsam lisans gelirmi? Benden lisans kodu istermi? Cevaplarsanız çok sevinirim
  6. E

Windows 11 lisansım silindi

Arkadaşlar benim PC de problem çıkdı ve qarantiye götürdüm adamlar PC ye format atdılar ve windows 11 pro kurdular. Amma lisansım gitdi. PC bana lisansımın Windows 11 home da olduğunu söylüyor. Ben şimdi Windows 11 home yazsam lisans gelirmi? Benden lisans kodu istermi? Cevaplarsanız çok sevinirim
  7. E

glorious model i alınır mı??

Selam ben "glorious model i" gaming mouse almak istiyorum tavsiye edermisizniz?. Sensörü ve diğer özellikleri iyi mi?? Tavsiye edermisizniz?
  8. E

Format atamıyorum w11

Arkadaşlar benim laptop mavi ekranda kaldı ve hiç bir şekilde laptopum açılmıyor bende format atayım dedim(USB olmadan) ve bana "Bilgisayar sıfırlanırken bir sorun oluştu" hatasın veriyor. USB im olmadığı için USB ile sıfırlama yapamıyorum.Bana yardımcı ola bilirmisiniz.
  9. E

Windows 11 açılmıyor

Selam laptopum markası rog strik g16 rtx4060 İ7 13650HX.Ve 1 haftadır laptopum açılmıyor. Nedenini YouTubeda araşdırdım amma hiç bir video işime yaramadı. Teknik servise göndericem amma şu anda ailem müsait diyl. Bu yüzden belki benim gibi bu sorunu yaşamış birisi çıkar diye sormak istiyorum. Bu...
  10. E

F/P kablosuz mouse önerisi

Merhaba arkadaşlar ben bir kablosuz mouse almak istiyorum ve mouse haqqında pek bir bilgim yok bana F/P kablosuz mouse önere bilirmisiniz. Bütce Max 1200 TL. Bu arada kablosuz mouse u Trendyoldan almak istiyorum ona göre önerseniz sevinirim.
Top Bottom