Arama sonuçları: *

1. DreaM34

Bilgisayarda telefonumu bağlı göremiyorum

telefonu bilgisaayara bağladığımda usb aygıtı tanınmadı diyor geliştirice seçenekleri açıp dosya aktarımını seçtim ama yinede olmadı (telefon Xiaomi note 10 pro)
  2. DreaM34

Ekran kartındaki bu çıkışın ismi nedir?

3080 suprimx ekran kartında 1 hdmı çıkışını kullandım 2. Bi ekrana görüntü vermek istiyorum diğer çıkışların ismi nedir? Elde foto bulunmakta
  3. DreaM34

Millet acil yardım yüksek hız monitör lazım

3080 suprimx ve Ryzen 5600x li sistem için yüksek hızlı monitör arıyorum hemde büyük olsun istiyorum bu ikisi arasında kaldım bu fiyatlarda bildiğiniz başka monitör varmı yada hangisini önerirsiniz...
  4. DreaM34

165 1ms ve üstü uygun fiyatlı güzel bi monitör

evet genelde csgo apex ve rainbow gibi oyunlar tercih ediyorum ama 2kya da hayır demem ben en iyisi biraz bütçe yükselteyim
  5. DreaM34

oyun için bakıyorum fazlada para vermek istemiyorum açıkcası en fazla 7-8 veririm
  6. DreaM34

evet
  7. DreaM34

güzel bildiğiniz ygun fiyatlı en az 165 hz 1ms olan monitör varmı bildiğiniz
  8. DreaM34

30k verdiğim sistem kendi kendiliğine kapanıyor yardım edin !

Denedim yine kapanıyor akım korumalı priz aldım yine kapandı
  9. DreaM34

30k verdiğim sistem kendi kendiliğine kapanıyor yardım edin !

beyler bilgisayar kapanıp duruyor sebebi nedir yeni aldım 30k verdim asus tuf b550 plus anakart amd 5600x işlemci cooler master su soğutmalı viper 16x2 3200 mhz ram rtx 3080 suprimx ekran kartı 2000w psu not bilgisayarcıya götürdüğümde adamın dükkanında kapanmıyor evde kapanıyor.
  10. DreaM34

pc kendi kendine kapanıyor sebebi nedir.

eyvallah teşekkür ederim
  11. DreaM34

akım önleyici priz önerisi yaparmısınız

pc kapanıp duruyor evde başka eve gittiğimde bi sorun yok akım önleyici priz alacam önerisi olan varmı 3-5 li olursa harika olur
  12. DreaM34

yok başka bi yerde kasayı çalıştırıyorum herhangi bir kapanma söz konusu değil ama eve getirdiğimde kapanma oluyor sorunu çözermi peki priz alsam
  13. DreaM34

2.el anakart ve işlemci mi 0 anakart ve işlemci mi

beyler beimde sorun var pc de bi bakarmısınız
  14. DreaM34

baktım stres testinde işlemci 51 dereceyi çıkmıyor ekran kartı ise 74 ün üstünü görmüyor
  15. DreaM34

kardeş biliyormusun bi yorum yapabilirmisin
  16. DreaM34

arkadaşlar sselamın aleyküm benim pc normal kullanımda bi sorun yaratmıyor cs lol giriyorum bi sıkıntı yok rainbow six edge giriyorum raunt ortasında kapanıyor sebebi ne olabilir. sistem özellikleri; asus tuf b550 m plus ana kart ryzen 5600x işlemci cooler maser su soğutmalı msı 3080 suprimx...
  17. DreaM34

3080 suprim x 5600x li sisteme 31k para verdim çok mu ?

sadece ekran kartı 2. el itopyadan alınma fatura var 1689598883 ekran kartı 2. el gerisi 0
  18. DreaM34

3080 suprim x 5600x li sisteme 31k para verdim çok mu ?

beyler acil tavsiye verin
Top Bottom