Arama sonuçları: *

1. H

Laptop almam gerekiyor yardım edermisiniz

iyi günler 3d modelleme ve render yapıyorum aklımda mac vardı ama bazı eksileri var windows bilgisayar tavsiyeleri yapabilirmisiniz istedğim özellikler ısınmasın ve kronik sorunları olmasın parça kalitesi iyi olsun her ay garantiye gitmek istemem
  2. H

3D TASARIM yapan bakabilirmi sorularım olucak

Ben oyun tasarlamak için kursa gidiyorum vr mayayı az çok kullanabiliyorum şimdiki süreç olmasa bile bir süre sonra staj yapacak bir düzeye gelebilirmiyim
  3. H

FİVEMDEN SEBEPSİZ 235GÜN BAN YEDİM

nolur yardımcı olun fivem hasreti çekiyorum
  4. H

FİVEMDEN SEBEPSİZ 235GÜN BAN YEDİM

arkadaşlar fivemde normal oyun oynuyordum ertesi gün gridim ve uzun bir süre banlanmışım hiç hile mod kuran biriside değilim yardımcı olurmusunuz.
  5. H

İ7 12700k VS ryzen7 7700x

overclock yapsam mesela hangisi daha mantıklı olur
  6. H

İ7 12700k VS ryzen7 7700x

bu iki işlemciden hangisi alınmalı
  7. H

Rampage w20 iyi midir? arkadaşimdan alcam kullanılmamış gibi

Arızaları varmıdır bilen varmı
  8. H

Çözüldü✓ Rampage v902 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDEN VARMI

Arkadaşımda bulunan direksiyon 1-2kere kullanmış kenarda duruyor sıkıntıları nelerdir çözümleri varmıdır
  9. H

GTA 5 HESABIMI UNUTTUM

oluşturdum ama gta girince kardeş çok sağol her şey için abim eposta adresini uzun uğraşlar sounucunda bulmuş
  10. H

GTA 5 HESABIMI UNUTTUM

teşekkürler sağolun ama yeni hesapla girmenin yoluunu arıyorum
  11. H

GTA 5 HESABIMI UNUTTUM

arkadaşlar epicgameste ücretsiz olan gta 5 i almıştım sonra gta hesabı için rastgele bir epsota girmişim şimdi o hesabı bulamıyorum. şimdi yeni hesapla girmek istiyorum ama giremiyorum nasıl yapmalıyım
  12. H

Çözüldü✓ Inno3D ekran kartı ile ASUS takas yapılır mı?

sıfır ürün yurt dışı
  13. H

Ben nvidia çok kullandım daha önce hiç bir sıkıntı çıkarmadı. amd kartıda 3aydır kullanıyorum şuana kadar ilk aldiğim zamanlarda oyundayken ekran durdu yaklaşık 5dk dondu olduğu yerde sonra açtım kapadım driver uygulamasi silinmişti ama önemli değil benim için
  14. H

İnno3d kartın garantisi yok sıfır ama birde 3x oc modeli
  15. H

yukarda dlss ve fsr karşılaştırması yapmışsın ama ben aktif olarak fps oyunları oynuyorum geri kalan vakitte battlefield ve witcher 3 oynuyorum bu iki oyun için değiştirmeye gerek varmı
  16. H

kararsız kaldım bazıları rtx3060ti övmüşler
  17. H

Arkadaşlar hali hazırda 3 aylık rx6650xt asus rog strix ekran kartım var . Inno3d 3060ti ekran kartına üstüne 500tl verip takas düşünüyorum ama marka, Ülkemizde diğer markalar gibi kullanılmadığı için abim takas yapmayalım diyor. Inno3d kullanıcısı bir arkadaş varsa yardımcı olurmu.
Top Bottom