Arama sonuçları: *

• Users: yunusklc0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Cloud 2 mi g435 mi ?

Kullanan arkadaşlar artılarını eksilerini yazarlarsa sevinirim iki kulaklık arasında kaldım
  2. Y

Kulaklik karşılaştırmasi

Arkadaşlar blackshark v2x ve cloud core arasinda kaldim sizce hangisi iyidir veya biraz daha para koyup cloud 2 alicam ne tavsiye edersiniz 1000-2000 bandinda
  3. Y

Cloud core mi blackshark v2x mi

Kulaklik almayi dusunuyorum sizce hangisini almalıyım bide rampage drop plus çıktı karşıma o da iyi gibi sizce hangisi alinir
  4. Y

1000 1500 arası gaming kulaklik

Arkadaşlar bir süredir araştırıyorum fps oyunlarinda ve arada telefonda video izlerken muzik dinlerken vs kullanacağım sizce blackshark v2x mi rampage drop plus mı hyperx cloud core mi cloud core ve drop plus in mikrofonu çıkarılabiliyor beni biraz daha çekti açıkçası bu durum. Bide cloud core...
  5. Y

Kulak üstü kulaklik önerisi

1000 1500 bandinda gaming kulaklik ariyorum herkes blackshark v2x öneriyor fakat kafa bandi olan kulaklık almak istiyorum kafa bandi olmayinca kafama bi türlü uyduramiyorum
  6. Y

Blackshark v2x mi mpow air se mi

Arkadaşlar sizce blackshark v2x mi mpow air se mi rampage drop plus mı gamepower kizaru mu hangi kulaklığı tercih edersiniz veya onerirsiniz 1000±300 TL bandinda
  7. Y

Rampage crack wireless

Arkadaşlar selam birkaç haftadır kulaklık arıyorum ve rampage drop plus, razer blackshark v2x, gamepower kizaru dusunuyordum ve şuan rampage crack wireless gördüm ayni fiyat bandindalar sizin tavsiyeleriniz neler ne almaliyim 1000 lira bandinda
  8. Y

Rampage drop plus mı gamepower kizaru mu

Arkadaşlar selam birkaç haftadır kulaklık arıyorum ve rampage drop plus ve kizaru arasında kaldim rampagein cikarilabilir mikrofonu ve kaliteli olması çekiyor beni kizarununsa titreşimli olmasi sizce hangisini almaliyim veya bunlarin yerine şunu al diyebileceginiz ne var? Teşekkürler
  9. Y

600tl - 1300tl arası kulakustu kulaklık

Arkadaşlar selam birkaç haftadır kulaklık arıyorum ve kendimce en mantikli olarak rampage drop plus,razer blackshark v2x, gamepower voldon,hp omen 800 gibi kulakliklar buldum en fiyat performans olarak siz ne düşünüyorsunuz sizce içlerinden hangisi alinir veya bunlar yerine şunu al...
Top Bottom