Arama sonuçları: *

• Users: Esque
  • Order by date
  1. E

APU sisteme ekran kartı taktıktan sonra görüntü gelmiyor

Yaptım fakat monitör siyah ekranda kalıyor bağlantı yok falanda demiyor, klavye ve mouse da hala ışık vs yok. Başka monitörde de denedim fakat sonuç aynı. 1690106663 Taktım hocam. 1690106759 Sanırım anakartta problem var denemediğim şey kalmadı sıkıldım artık. Yarın bi bilgisayarcıya da gidip...
  2. E

ASUS Prime B450M K II
  3. E

Bios pilini çıkarttım ve yukardaki arkadaşın önerdiği gibi pili çıkarıp bir kaç kere güç tuşuna basıp- basılı tutup enerjiyi boşaltıp tekrar takıp açtım. CMOS resette denedim olmadı. Hocam yok kartla da olsa kartsız da olsa görüntü gelmiyor. Tamamen söktüm yok, tekrar taktım yine yok. Doğru...
  4. E

Hocam hiçbir şekilde görüntü alamıyorum bilgisayardan ekran kartını çıkarıp kabloyu anakarta bağlasam bile, onu nasıl yapıcam :)
  5. E

Yine bir şey olmadı hocam hem ekran kartıyla denedim hem de apu' da. Doğru kabloyu taktığıma eminim çünkü dahili olarak 3 kablo geliyor bir tanesi anakart, diğeri cpu, sonuncusu ise PCI kablosu. Gidebildiği kadar ittirdim ve kablonun diğer bağlantısı ile (Aynı kabloda 2 bağlantı noktası var) de...
  6. E

Ettim hocam tam kapanmış. Şimdi denedim maalesef işe yaramadı o da. İlk açılışta bile fanlar dönmüyor, ekran kartı güç almıyor olabilir mi? Ayrıca ekran kartını taksam da takmasam da sarı-turuncu arası bir ışık yanıyor sürekli. Bilgisayar kapalı bile olsa yanıyor garibime gitti normal mi?
  7. E

550W hocam fazlasıyla yeter diye düşünüyorum. Sorun ondan değil bence, çünkü ekran kartını çıkartınca bile görüntü gelmiyor artık(Önceden geliyordu).
  8. E

5600G - ASUS Prime B450M K II parçaları ile bir sistem topladım ve sonrasında sıkıntısız çalıştı. Fakat performansı pek tatmin etmediği için elimde bulunan ve çalıştığını, arızası olmadığını bildiğim RX6600 ekran kartını taktım. Bunu yaptıktan sonra bilgisayar açılıyor fakat mouse, klavye...
Top Bottom