Arama sonuçları: *

1. N

18 YAŞ ALTI STAJ İÇİM MAAŞ HESABI HANGİSİ

bu soru için konu açmaman iyi olmus ama bu soru için cevap yazmana gerek var mıydı knk arkasına yokmu ona sor 1712467685 devlet bankalarında yok knk şubeden şubeye değişiyor daha doğrusu ziraatde mobil uygulamaya giremiiyorsun mesela atmden parana bakabiliyorsun işde para atamiyorsun bi...
  2. N

18 YAŞ ALTI STAJ İÇİM MAAŞ HESABI HANGİSİ

Merhaba Arkadaşlar Ben 11. sinifim ve gelenek sene staja gidicem ve bunun için bi banka kartı almam gerekiyor icinizde stajini bitiren birisini varsa hangi kartı kullandigini hangi ozelliklerinin olduğunu yazabilirmi aradığım özellikler: online ödeme (kesinlikle) başka hesaba para atma (olsa iyi...
  3. N

Çözüldü✓ Replika Airpods Önerisi 2024

650 brom 1707574562 650
  4. N

Çözüldü✓ Replika Airpods Önerisi 2024

Selam Arkadaşlar Replika Airpods Almayı düşünüyorum Sizin Kullandığınız memnun olduğunuz modellerin linkini atarmisininiz Dışarıya Çok ses Vermeyen dışardan gelen sesleri duydurmayan kaliteli ses bas vs. olursa sevinirim
  5. N

discord hesap devre disi bırakıldı

Merhaba Arkadaşlar Ben 15 yasindayim fakat gecenlerde ironisine yas kaç diye sorunca 8 diye cevap verdim ve bugün hesabim devre disi birakilmis ve bana maile link verdiler ve oraya selfie ile kimligimi attim kanıtlamak adina başına böyle bi olay gelen varmı ve sizce açilirmi hesabim
  6. N

3 4k arası monitör önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-asus-rtx3060-o12g-prime-a320m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html bu sistemi aliyorum (islemci 5600 olucak) ve yanina monitör alicam önerileriniz nelerdir (vatan bilgisayarin sitesinden bakarsaniz iyi olur hepsini birlikte alicagim)
  7. N

VATAN HAZİR SİSTEM ALIYORUM

1690098687 fazla bi bilgim yok psu powerboost kötümü?
  8. N

VATAN HAZİR SİSTEM ALIYORUM

Merhaba Arkadaşlar Pc alicam ve vatanin hazır sistemini beğendim sizce nasil (işlemci ryzen 5 5600) olucak linkini birakiyorum sizce nasil onerirmisiniz bütçem 23k max monitör onerilerine acigim...
Top Bottom