Arama sonuçları: *

1. LAPTOP GEZGİNİ

Redmi note 9 pro mu redmi note 8 pro mu

Hocalar 12C'yi sattım üzerine biraz daha ekledim şu an aklımda 2 tel. Var 1.Redmi Note 8 Pro 2.Redmi Note 9 Pro hangisini almamı tavsiye edersiniz.(8 Pro RAM onarımı görmüş 9 Pro içi dahi açılmamış yurt dışı dirençli kayıt)
  2. LAPTOP GEZGİNİ

Redmi 12c Nv data hatası

Cihaza EEA rom yükledim ve nv data is corrupted hatası alıyorum nasıl çözebilirim ?https://mifirm.net/model/earth.ttt#eea
  3. LAPTOP GEZGİNİ

E-Devlet'te IMEI kaynak kısmında yenilenmiş ne demek

Cihaz: Redmi Note 11 Pro e-Devlet'te yenilenmiş IMEI diyor ama cihazın modeli vs her şeyi uyuyor. Kaynak: Yenilenmiş. Bu şekilde diyor.
  4. LAPTOP GEZGİNİ

PPGA988 işlemci FCPGA988 soketine takılır mı

İki işlemcinin soket yapısı aynı ben bu işlemciyi i5 3230M yükseltebilir miyim Intel Core i3 2370M PPGA988 kullanıyor fakat Intel Core i5 3230M FCPGA988 kullanıyor. https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/53442/intel-core-i32370m-processor-3m-cache-2-40-ghz/specifications.html...
  5. LAPTOP GEZGİNİ

Anakarttaki çizik sorun yaratır mı?

BIOS pilinin altında çizik var. Anakart çalışıyor hiçbir sorunu yok fakat bu sorun çıkartır mı?
  6. LAPTOP GEZGİNİ

PixelExperience vs crDroid

Custom ROM kurmaya karar verdim fakat PixelExperience mi kurmalıyım yoksa crDroid mi kurmalıyım ve hangisi daha performanslıdır? (Cihaz: Redmi 12C 128/4)
  7. LAPTOP GEZGİNİ

Bl kilidi açık Xiaomi cihazlar hyperos alamayacak mı?

Bazı söylemlere göre hyperos için bootlader kilidinin kapalı olması gerekiyor diyor doğru mudur?
  8. LAPTOP GEZGİNİ

Toshiba C55 "LiveKernelEvent" ve "FAT_FILE_SYSTEM" hatası

Hiçbir program açık değil iken birden çok hızlı bir şekilde LiveKernelEvent hatası aldım ardından bilgisayar açıldı fakat aşırı FPS düşüşü vardı. Sonra tekrar yeniden başlattım yeniden başlatılıyor yazısı en az 5 dk bekledi ve cihazda SSD takılı ki yeniden başlama yazısı o kadar beklemiyordu...
  9. LAPTOP GEZGİNİ

Toshiba C55 a1jj güncel BIOS sürümü nedir?

Şu an 2014 sürümü yüklü, daha üst versiyonu var mıdır?
  10. LAPTOP GEZGİNİ

Mi True Wireless Earbuds Basic uygulaması var mı?

Mi true Wireless Earbuds Basic için yazılım güncelleme vs. gibileri yapabileceğim uygulaması yok mu?
  11. LAPTOP GEZGİNİ

Bu iki RAM aynı anda kullanılır mı?

Birisi 1600 MHz 4 GB SK Hynix diğeri ise Elixir 4 GB 1333 MHz RAM'ler aynı anda kullanmam problem yaşatır mı?
  12. LAPTOP GEZGİNİ

Toshiba C55 a1jj için kaç mm kızak almalıyım

İkinci SSD boşta var ve DVD yuvasını hiç kullanmıyorum ki zaten ömrünü tamamlamış gibi bende CD-ROM yuvasına HDD takma aparatı alacağım Toshiba C55-A1jj için kaç mm kızak önerirsiniz.
  13. LAPTOP GEZGİNİ

Samsung Galaxy J3 2016 mı Samsung Galaxy J5 2015 mi?

Yedek telefon için 1000 TL. J3 2016 ekranda hayalet ekran, sarı ekran kayması var batarya orijinal. Diğeri ise J5 2015 (ekranında sorun yok hafif çizikler var kırılma vs. yok batarya concord marka batarya bu yüzden tanıdığım telefoncu 1200 TL dedi) Çok olmasa da oyun oynayacağım. Subway surfers...
  14. LAPTOP GEZGİNİ

Bu şarj cihazına kaç A kablo lazım

Xiaomi 18W MDY-10-EF bu şarj için kaç A kablo lazım ?
  15. LAPTOP GEZGİNİ

Lenovo V110-15ISK kablosuz kulaklık taktıktan sonra ses gelmiyor

Kuzenimin bilgisayarı Lenovo V110-15ISK canlı toplantıda kulaklık bağlantısını kesince PC'den ses çıkmamaya başlamış. Driver güncelledim, sildim tekrar kurdum işe yaramadı. Sizin önerebileceğiniz tavsiye var mı?
  16. LAPTOP GEZGİNİ

SanDisk SD kartın orijinal olduğunu nasıl anlarım?

SanDisk SD kartın orijinal olduğunu nasıl anlarım?
  17. LAPTOP GEZGİNİ

SSD yuvasında vida kırılması

Fotoğrafta belli oluyor. Vidanın kafası kırıldı ve ne yaparsam yapim çıkmadı, şimdi bu vida olmadan kapaktaki süngerler SSD'yi tutar mı yoksa tutmaz mı? Ben denedim, kapattım kapağı. SSD yerinden oynamamış görünüyor, kalkmamış bile ama o süngerler SSD'yi tutar mı?
  18. LAPTOP GEZGİNİ

Toshiba c55 a1jj için hangi Windows versiyonu performanslıdır?

Windows hangi sürümü performanslı olur ssd takılı 8 Gb ram var
  19. LAPTOP GEZGİNİ

AirPods motor altında ezilme

Arkadaşımın airpodsu motor geçmiş üstünden kulaklığın tüm aksamları çalışıyor. Bu ezik bir sorun çıkartır mı?
Top Bottom