Arama sonuçları: *

• Users: Atees
  • Order by date
  1. Atees

Sizce bu sistem nasıl?

Öncelikle Lütfen Sorum dışında bir şey konuşmazsanız sevinirim Saygı çerçevesinde eleştirin ●Ekran Kartı https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-pny-nvidia-rtx-4080-16gb-xlr8-gaming-verto-epic-x-rgb-triple-fan-dlss-3-vcg408016tfxxpb1-fiyati,512161989.html 《35.000》 ● İşlemci...
  2. Atees

Yardım Ortalama 20k fiyatında laptop önerisi

Monster almanı önermeler onun dışında da alabilirsin bence
  3. Atees

Kız Arkadaşıma Pc Topluyorum

Gelmediyse gelmedi ben sana inandiricimi değilmi diye sormadım sistem nasıl diye sordum kardeşim
  4. Atees

Kargo vs. Geç geliyormu meraktan soruyorum acelesi yok
  5. Atees

Anlıyorum sistemi güncelledim anakarttada grilik var uyumlu olur diye düşünüyorum ama amazondan almak biraz garip geldi güvenilirmidir? 1690131328 Ağır Oyunlar oynuyor Tasarımda yapıyor Üstüne alınma bazıları ilişkimi eleştiriyor Ben buraya sistemi eleştirin diye geldim
  6. Atees

Evet haklısınız ikimizinde işi var benim kendime ait eczane onun ise hemşire olmasına ramak kaldı tabii ki ailemizden destek geliyor düşünceniz çok haklı ama küçüklüğümden kalan yarası var hep bilgisayar istiyor onu mutlu etmek istiyorum hevesi gitse bile satarız düşük fiyata bir şey alırız...
  7. Atees

Oda bana pahalı miktarda harcama yapmıştı karşılık olmadan bir şey yapmıyorum ortak birikimimizden alıcam kardeşim 1690129505 Ramde çok sıkıntı çekiyorum ddr5 32gb önerirmisin
  8. Atees

Evet guncelleyecegim
  9. Atees

Bütün parayı ben karşılamıyorum sevgilimde karşılıyor
  10. Atees

Farkettim farkettim bu ekonomide araba parası vereceğini sanmam pcye zaten hele bide başkası için :kekw:
  11. Atees

Siz yaşayamıyorsanız benim yaşamam size anormal niye geliyor kocaman adamım ne işim gücüm olur eğer soruma cevap vermeyeceksiniz yazmayın.
  12. Atees

Yardım 4080 de hangi markayı tercih etmeliyim

Kız arkadaşıma alacağım için 0 alıcam teşekkürler
  13. Atees

Siz ne beter insanlarla çıkmışsınız be kuru ekmek yerken bile yanımdaydı benimki maşallah deyin
  14. Atees

Ne yalan söyleyeyim gerçekten kasayı sever ekran kartının rgb olmasını istedi sence napmalıyım yengeni iknamı edeyim yoksa rgbli birşeyler önerebilirmisin 1690126984 Güncelliyeceğim saolun
  15. Atees

Yardım 4080 de hangi markayı tercih etmeliyim

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-pny-nvidia-rtx-4080-16gb-xlr8-gaming-verto-epic-x-rgb-triple-fan-dlss-3-vcg408016tfxxpb1-fiyati,512161989.html Pny markasının fiyatı 《 35.000 lira 》iken...
  16. Atees

Siyah olursa iyi olur kanka 1690125583 Taksitle almıştır borcu yok zaten evlenicez ilerde diye birikim yapıyoruz yani kazanmıyorlar diyemem 1690125702 Part time olacağını sanmıyorum nöbetçi günlerinde 7 24 duruyoruz eczanede. Uygun ama yaz tatilinde uygun okulunla aynı anda yürütülecek bir iş...
  17. Atees

olmaz karım var benim :kedi: 1690123031 buyur hamza neden olmasın
  18. Atees

Canın saolsun be hemen :kedi: 1690122789 eczanelerde çalışabilirsin reşit olmana gerek yok ondan bahsediyor arkadaş galiba
  19. Atees

küçük şehirde isen kurye olabilirsin cafe tarzı yerlerde ama büyük yerde isengarsonluk olsun çıraklık olsun çare bitmez bizde pnu boşverdim babanın veya aile tanıdığı dükkanı olan biri varsa seni çalıştırır muhtemelen
  20. Atees

estağfurullah istememe gerek kalacağını sanmıyorum zaten ayrılmayız allahın izniyle o da geri verir öyle bir şey olsa gururlu ve İyi biri
Top Bottom