Arama sonuçları: *

1. xsamixx

msi 1660 super için termal ped önerisi

Msi gtx 1660 super gaming x ekran kartım var boştayken 45-47 derece arasında ısınıyo temmuzda termal macum ve pedini değiştircem termal ped önerir misiniz? Bide ısınmaması için ekstra ayar yapmam lazım mı ?
  2. xsamixx

1.3k lık 7.1 kablosuz oyuncu kulaklığı

1.3k civarı kablosuz kulaklık arıyorum tavsiyeleriniz nedir? https://www.hepsiburada.com/hyperx-cloud-core-wireless-dts-gaming-kulaklik-hhsc1c-cg-bk-g-p-HBCV00001VACPH bu kulaklık fp açısından nasıl?
  3. xsamixx

fiyat performans telefon önerisi

2500-3000 TL arasında fiyat performans telefon ne alabilrim?
  4. xsamixx

geforge experience oyun optimize edilemiyor hatası

geforge experience oyun optimize edilemiyor hatası alıyorum nasıl çözebilrim
  5. xsamixx

kasam kaç mm sıvı soğutma destekliyor ???

eyw
  6. xsamixx

kasam kaç mm sıvı soğutma destekliyor ???

FRISBY FC-9280G 650W kasa kullanıyorum kaç mm radyatör destekliyor bulamadım.
  7. xsamixx

tahattüh sürem etki eder mi?

kablonet 25mgb internet kullanıyorum 2 yıllık tahattüh var . Kablonette başka bir tarifeye geçersem tahattüh etki eder mi? , ekstra para ödermiyim??
  8. xsamixx

bu paket hangi günler arası ???

kablonet upload baketlerinde Satın alınan hizmet paketindeki kota, alınan ay içerisinde kullanmak zorundadırlar. Kullanılmayan upload'lar bir sonraki aya devredilemez. diye bi ibare var bu ibare ayın 1den 1ne mi yoksa 15inden 15şinemi ?? beni aydınlatırsanız sevinirim acil lazımda .
  9. xsamixx

4 saatlik yayında kaç gb upload ye

4500 bitratelik 4 saatlik yayın sonunda kaç gb upload gider ??( yayın twich üzerinden olucaktır)
  10. xsamixx

bu paketlerden birini alsam 1 aylıkmı alıcam yoksa tahattüh süresimi var ??

bu paketlerden birini alsam 1 aylıkmı alıcam yoksa tahattüh süresimi var https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Upload-Paketi,157 1611779112 bir de bu paketlerden birini alıp yayın yapsam 4 saatlik yayın sonunda kaç gb harcamış olurum upload tarafında??
  11. xsamixx

bu bitrateyle kaç p yayın olur??

fark etmes servis ama apartmanda kablonet altyapısı var
  12. xsamixx

1600 bitrate kaç p olur 1611776314 birde güzel bir internet tarifesi biliyorsanız linkini atarmısınız bütçe orta halli olsun ?
  13. xsamixx

25mgbitslik akıllı sınırsız tarifedir
  14. xsamixx

1600 bitrateyle kaç p yayın yapabilirim ?? bide kayıt alsam kaç p kaç fps olur
  15. xsamixx

biri bynogame hakkında aydınlata bilirmi?

twichte bynogameden kazanılan paradan vergi kesiliyormu ve nasıl kesiliyor ??
  16. xsamixx

ekran kartım çok ısınıyor

fanlar normalde otomatikte bnde ekran kartını bozmamak için hiçbir ayarı oynamadım
  17. xsamixx

75 rpm
  18. xsamixx

işlemci ryzen 5 3500x ram 8gb 1611670787 UV ??
  19. xsamixx

msi gtx 1660 super gaming x ekran kartını kullanıyorum valorant ve gta oynarken 85 dereceyi buluyor bunları oynarken ekstradan arkada stramlabs obs açık oluyor ( after burnerda ekstra bi fan ayarımı yapmam lazım ) ??
  20. xsamixx

.......................................................................

2mbits uploadla kaç bitrate verilir twich için
Top Bottom