Arama sonuçları: *

1. S

İşlemcilerin L1 L2 L3 önbelleği ne işe yarar?

Cod mobile için gameloop kullanılıyor diğerleri resmi emulatör olmadığı için ban atıyor
  2. S

Oyun mobil için çıkmış bir oyun işlemciye yük biniyor ekran kartını çok daha az kullanıyor o yüzden ilk önce işlemciyi doğru seçmem gerekiyorki ona uyumlu anakartı ve diğer bileşenleri seçebileyim.
  3. S

İlerleyen zamanlarda zamanım olursa başka oyunlarada geçmeyi düşünüyorum.Şimdilik genel olarak cod mobile oynuyorum arkadaş çevremin hepsi bu oyunda 1690989701 Ryzen 5 5700'de bile donma kasma yapıyor orta seçeneklerde
  4. S

Ben call of duty mobile oynuyorum amd ryzen 9 7950x3d ile intel i9 13900k arasında kaldım bu oyun için çekirdek sayısımı önemli yoksa önbellek kapasitesimi önemli bilmiyorum herhangi bir testte bulamadım aşağıda belirgin farklara göre bir tavsiye verebilirmisiniz acaba
  5. S

İşlemcilerde bildiğimiz üzere L1 L2 L3 olmak üzere 3 tane önbellek mevcut.Bazı işlemcilerin (örnek olarak) L3 önbelleği diğer işlemcilere göre daha yüksek oluyor.Oyunların hangi önbelleği kullandığını,çekirdek sayısımı daha önemli nerden anlayabiliriz.
  6. S

Sistem ekipmanlarının birbirleriyle uyumluluğu hakkında bilgi edinmek istiyorum

Herkeze iyi forumlar.İlerleyen zamanlarda oyun ve render ağırlıklı bir bilgisayar toplamak istiyorum.Bilgisayarı genel olarak oyun ağırlıklı ve içerik üretme açısından kullanıyorum.Yaklaşık 2 haftalık bir araştırma yaptım fakat içime sinmeyen şeyler olduğu için bu konuda bilgili olan...
Top Bottom