Arama sonuçları: *

1. D

Vc_runtimeminimum_x64.msi hatası alıyorum yardım!

Reis işletim sistemini kaldırıp yenilesem geçer mi çünkü yada önceden yoktu PC topladım ondan sonra olsu
  2. D

Reis o tuşa bastığım zaman da hata veriyor
  3. D

Arkadaşlar uygulama yüklerken bu hatayı aldım internette bir çok yere baktım ama çözümünü bulamadım yardımcı olur musunuz çok acil yardım lazım
  4. D

Toplama bilgisayar kurulum

Merhaba arkadaşlar Sistem topladım ama işletim sistemi kurmak için flash diskim yok bios ayarlarını yaptıktan sonra eski PC deki HDD yi topladığım PC ye taksam işletim sistemi kurulu olur mu eğer olmasza bir çözümü varmıdır
  5. D

Ram uyumluluk tavsiyesi

Uyumsuzluk olmaz dimi reis Önerebileceğin marka varmi
  6. D

Ram uyumluluk tavsiyesi

Arkadaşlar msi B550a pro anakarta uyumlu 2x16 şeklinde uyumlu ram tavsiyesi verebilirmisiniz
  7. D

Msi MPG A850GF fan çalışmaması

Arkadaşlar PSU aldım denemek için boşta taktım ama psunun fanı çalışmadı güç olmadığı için mi çalışmadı bununla ilgili bilgi verebilirmisiniz
  8. D

Toplama bilgisayar kuruyorum

Anakart da 2 ekran kartı eklenebiliyor
  9. D

20 1690367612 20
  10. D

Merhaba arkadaşlar MSİ B550-A PRO ANAKART ALDIM BUNUNLA BİRLİKTE HANGİ BİLEŞENLERİ ALSAM DAHA İYİ OLUR İŞLEMCİ RAM EKRAN KARTI M2 SSD SIVI SOĞUTMA POWER SUPPLY ATX KASA YAZMIŞ OLDUKLARİMDAN ANAKARTİMA UYGUN OLANLAR NERLERDİR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ TEŞEKKÜRLER.
  11. D

Msi B550-a pro anakarta en uygun donanımlar nelerdir yardımcı olur musunuz.

Sıfırdan kasa kuruyorum ilk olarak anakart aldım ondan sonra ne alacağıma kararsızım Ekran kartı Ram M2 ssd Sıvı soğutma Kasa Power supply İşlemci Anakart markası ve tam ismi budur MSİ B550A-PRO AM4 DDR4 4400(OC)HDMİ DP M2 USB3.2 ATX
  12. D

Msi B550-a pro anakarta en uygun donanımlar nelerdir yardımcı olur musunuz.

Msi B550-a pro ana kart için en uygun donanımlar nelerdir ve hangi kasa tipi uygun olur sıvı soğutmalı
Top Bottom