Arama sonuçları: *

• Users: fwistaken
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayımcısıyla iletişim kurun

merhabalar öncelikle iyi akşamlar bilgisayarıma 2 gün önce format attım formattan sonra uygulamaları yükledikten sonra açmak istediğimde bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için yazılım yayımcısıyla iletişim kurun diye bir hata vermeye başladı ve bu çoğu uygulamada oluyor winrar bile kurmaya...
  2. F

windows defenderım çalışmıyor

Sizin Virüs ve tehdit korumanız, kuruluşunuz tarafından yönetilir Etkin antivirüs sağlayıcısı yok. Cihazınız savunmasız. bu hatayı alıyorum ve ne yapsamda hala düzelmedi yardım ederseniz sevinirim
  3. F

reboot Boot device hatası

merhaba arkadaşlar bugün Laptop um Bir şey yapmadığımız halde reboot and select proper Boot device hatası verdi Laptopun içini açtım Hard disk de bir sıkıntı olabilir diye düşündüm baktım bir sorun yardım ederseniz sevinirim
  4. F

rampage sinyal yok hatası

arkadaşlar 1 2 ay önce yeni bi sistem aldım ve yanında da ucuz diye rampage rm 244 144 hz monitör ü aldım bugün bilgisayarı temizlemek için açtım temizledikten sonra açiyim dedim ve sinyal yok hatası aldım rampage logosu geliyor sonrasında sinyal yok diyor çözüm olarak arkadaşım ram i cıkar tak...
  5. F

James Donkey 712 driver ayarları

merhaba arkadaşlar James Donkey 712 kulaklıgım bugün elime geldi driver ı açtım ama hiç bi ayarı yapamıyorum the device has not been detected diye bir hata veriyor çözümünü bilen varsa yazabilirmi
  6. F

bu özeliiklerde bir sistemi kaça toplarım

Ryzen 5 1600 af rx 570 ekran kartı 4gb a320 ana kart 8 gb ram 450+80 w psu böyle bir sistemi kaça toplayabilirim
  7. F

rx5600xt ekran kartı fanım dönmüyor

merhabalar öncelikle iyi akşamlar ekran kartı fan ayarı yapmaktan pek anlamam o yüzden sormak istedim ekran kartı fanım biraz döndükten sonra birden dönüyor ve belli bi sıcaklıktan sonra yeniden dönmeye başlıyor radeon software üzerinden fan ayarını yapmaya çalıştım fakat beceremedim yardım...
  8. F

HDD ve SSD birlikte kullanmak sıkıntı yaratır mı

Merhabalar ben bir sistem alıcm sistem de hem ssd hem hdd olursa sıkıntı yaşanır die korkuyorum 1 tb ssd alsam sıkıntı yaşarmıyım yoksa hem ssd hem hdd kullanabilirimiyim yardım ederseniz sevinirim Bu arada sistemin parçalarını alta yazıcm Ryzen 3500x Asus prime b450 16gb ram Rx5600 xt 3 fanlı...
  9. F

beyler huawei den anlayan bakabilirmi

beyler ben bir kaç hafta önce p30 lite aldım ve arada bir kendi kendine ekranda bir şeyler açılıyor filan oto tıklıyor biraz önce telefon dan birini ararken emui die bisey yüklenmeye başladı internetten baktım ama kapatmayı bulamadım suan sistem yeniden başlatılıyo ve bir şeyler yükleniyor emui...
  10. F

abdullah abi yeni sistem cıkarcakmı

abdullah abi yakın zamanda monitörlü sistem toplicakmı abi görüp yazarsan sevinirim ya
  11. F

arkadasım bilgisayar toplicak bakarmısınız

beyler arkadasım ilk defa bilg toplicak 3000-3500 TL arası bütcesi varmıs ben biraz araştırdım ama fazla bir şey bulamadım he bu arada monitor dahil olması lazım bana bu fiyat aralıgında sistem atabilirmisiniz ?
  12. F

5000-7000 TL arası monitorlü pc

merhaba beyler taksitli bilgisayar alıcam bilgisayar toplamayı fazla bilmedigim için size sormak istedim dolar çok yüksek oldugu için suan acele etmek istemiyorum 16 gb ram ve depolaması güzel olursa sevinirim birde oyunlar oynuyorum önerebilceginiz bilg ler size kalmıs :)
  13. F

bu bilgisiyarı almak istiyorum bir bakarmısınız

merhaba beyler bu bilgisiyarı alıcam işlemciyi ryzen 3600x yapıcam ama 240 gb ssd yetmez gibi geliyor yanında eksra disk olarak bana 512 gb vb gibi bu parçalara uyumlu bir disk önerebilirmisiniz fiyatı fazla yüksek olmazsa sevinirim
  14. F

merhaba beyler bilgisayar toplamaktan fazla anlamıyorum bana yardım edermisiniz

merhaba beyler bilgisayar toplamaktan fazla anlamıyorum 2060 lı cs veya lolde 200 fps gibi bir şey aldırcak birde depolama 240 gb dan fazla olursa sevinirim veya donanım arsiv yazın başka bir sistem toplicakmı söylermisiniz bu arada 5000-7000 TL arası bir bütçem var
  15. F

sizce bu ürün alınır mı?

beyler merhaba da yaptıgı sistemi alıcaktım ama yetişemedim stokta tükenmis bugün incehesapta gezerken https://www.incehesap.com/superior-gold-webtekno-gaming-pc-fiyati-44977/ bu sistemi buldum sizce bu alınır mı? hem oyun için hemde photoshop render vb işleri yapmak için alıcam sizce uygunmudur
Top Bottom